Test Kingzone K10 Geekbench Benchmark
V testu Geekbench získala společnost Kingzone K10 výsledky „Single-core“ 115 bodů a „Multi-core“ 610. Níže můžete porovnat její výkon s ostatními modely založenými na Geekbench Benchmark.
Porovnání cen pro Kingzone K10?
Kingzone K10 je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Kingzone K10:
Geekbench Benchmark
2279.55Kč
$109.60
3684.93Kč
$177.17
2690.33Kč
$129.35
1643.11Kč
$79.00
2848.82Kč
$136.97
2678.48Kč
$128.78
2326.14Kč
$111.84
2580.93Kč
$124.09
3650.20Kč
$175.50
2337.17Kč
$112.37
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
1746.69Kč
$83.98
2795.16Kč
$134.39
1225.88Kč
$58.94
1420.98Kč
$68.32
2599.65Kč
$124.99
2410.79Kč
$115.91
1947.81Kč
$93.65
2191.57Kč
$105.37
3289.75Kč
$158.17
1437.41Kč
$69.11
- Nástupce: Kingzone
- Model: K10
- Hmotnost:
- Rozměry:
- Operační systém: Android 5.1
- Velikost displeje: 5.5 palec
- Rozlišení displeje: 1920x1080
- RAM: 3GB
- Interní paměť (ROM): 16GB
- Fotoaparát: 13Mp
- Procesor (CPU): MediaTek MT6753
- Baterie: 2500mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 5.1 |
| Nástupce | Kingzone - Zobrazit všechny Kingzone modely zde |
| Geekbench Benchmark | 115 (Single Core) |
| Model | K10 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 1920x1080 - Podívejte se na další modely s rozlišením 1920x1080 zde |
| Multi-touch (počet dotyků) | 5 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 5.5 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 8 x 1,3 GHz Cortex-A53 |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | MT6753 - Více modelů s procesorem MT6753 najdete zde |
| Datum vydání | 3/2/2015 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 1.3 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 28 nm |
| Paměť | 3 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali T720MP |
| Frekvence jádra GPU | 700 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 3 |
| TDP | 5 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Paměť
| RAM | 3 GB - Zobrazit další modely s 3 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 16 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 64 GB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Duální kamera | Ne |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 13 Mp - Další modely s kamerou 13 Mp zde |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 8 Mp |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 850/900/2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) - Pracuje se všemi operátory Ruska |
| Typ sítě | 4G |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS |
Baterie
| Kapacita | 2500 mAh |
| Typ | Odnímatelný |
Senzory
| proximity | Žádná data |
| Světelný | Žádná data |
| Gyroskop | Žádná data |
| Akcelerometr | Žádná data |
| Digitální kompas | Žádná data |
| Barometr | Žádná data |
| Infraport | Žádná data |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | Žádná data |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | tady je |
Rozhraní / konektory
| micro USB | 1 |