Oppo Find X9 Ultra
Oppo Find X9 Ultra datum vydání Smět 2026. Srovnejte ceny, parametry a specifikace. Veškeré informace o produktu.
Barvy:
Popis Oppo Find X9 Ultra
Oppo Find X9 Ultra má jasný a průhledný 6.83 palec palcový displej (rozlišení displeje 3120x1440) s rozměry 163.2 x 77 x 8.7mm. Váží pouze 235 g. Hlavní specifikace jsou procesor Qualcomm - Snapdragon 8 Elite Gen 5, 512GB Interní paměť a 12GB RAM.
Datum vydání Oppo Find X9 Ultra je Smět 2026. Zadní kamera se snímačem Sony LYT-901 pořizuje skvělé snímky a přední kamera 200Mp je určena pro selfie. Cena smartphonu je velmi levná a tato cena je právě teď nejlepší, takže stojí za to si ji koupit a bude to dobrý nákup pro každého, kdo je zvyklý používat Android 16 OS.
Protože Oppo Find X9 Ultra má dvě SIM karty, můžete mít 2 čísla od různých telekomunikačních operátorů.
Díky 5G bude internet fungovat velmi rychle, protože rychlosti v této síti dosahují až 25 Gbps.
Není možné zvětšit prostor v Oppo Find X9 Ultra, protože není kam vložit paměťovou kartu, protože zde není slot pro microSD.
Pokud chcete používat standardní sluchátka 3,5 mm, budete muset použít adaptér, protože je zde pouze výstup USB typu C.
Můžete platit pomocí Oppo Find X9 Ultra, protože podporuje NFC.
Protože má infračervený port, můžete jej použít jako ovládací panel.
Oppo Find X9 Ultra a jeho 7050mAh baterie jsou rychlé nabíjení kompatibilní. Má také bezdrátové nabíjení, což zvyšuje pohodlí jeho používání.
Zařízení bylo chráněno před vodou. Odolnost proti vodě vám umožňuje použití jak v dešti nebo sněhu, tak ve sprše nebo ve vaně.
Porovnání cen pro Oppo Find X9 Ultra?
Oppo Find X9 Ultra je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Oppo Find X9 Ultra:
- Nástupce: Oppo
- Model: Find X9 Ultra
- Hmotnost: 235 g
- Rozměry: 163.2 x 77 x 8.7mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.83 palec
- Rozlišení displeje: 3120x1440
- RAM: 12GB
- Interní paměť (ROM): 512GB
- Fotoaparát: 200Mp Sony LYT-901
- Procesor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Baterie: 7050mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 12177 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Oppo - Zobrazit všechny Oppo modely zde |
| Geekbench Benchmark | 3776 (Single Core) |
| Model | Find X9 Ultra |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 3997073. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 3120x1440 - Podívejte se na další modely s rozlišením 3120x1440 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | AMOLED |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ano - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| Velikost rámečku | 2.8 mm |
| Procento využití povrchu | 92 % |
| jasu | 750 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.83 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 2x Phoenix 4.61GHz + 6x Phoenix 3.63GHz |
| Výrobce | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite Gen 5 - Více modelů s procesorem Snapdragon 8 Elite Gen 5 najdete zde |
| Datum vydání | 11/25/2025 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 5 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 3 nm |
| Paměť | 32 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 840 |
| Frekvence jádra GPU | 0 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X85 |
| Upload Speed | 12500 Mbps |
Paměť
| RAM | 12 GB - Zobrazit další modely s 12 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 512 GB |
| Podpora paměťových karet | Není přítomen |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 200 Mp - Další modely s kamerou 200 Mp zde |
| Model(senzor) | Sony LYT-901 - Více modelů s Sony LYT-901 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 50 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 7050 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 6-7 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 3-4 dny |
| Provozní doba při stálém používání | 10-12 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ano |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | tady je |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 163.2 x 77 x 8.7 mm |
| Hmotnost | 235 g |
| Konstrukce | Kovový rám, skleněné tělo |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | 10x optický zoom , Obnovovací frekvence obrazovky 144 Hz , Skener otisků prstů na obrazovce , Přední kamera na obrazovce |
Další informace
Způsoby platby
- Platební kartou online (Visa, Mastercard), převodem z účtu, Paypal.
Lodní doprava
dodávka
Záruka
Příslušenství pro Oppo Find X9 Ultra
„Nyní pro tento smartphone nemáme propagaci, ale existují podobné produkty, které si můžete zakoupit se slevou, například:“Zobrazit všechny produkty