Test Superlux HD668B Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Superlux HD668B skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Superlux HD668B?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Superlux HD668B byl zrušen
Superlux HD668B byl zrušen
Alternativy k Superlux HD668B:
AnTuTu Benchmark
1161.34Kč
$55.61
1334.04Kč
$63.88
1588.41Kč
$76.06
1347.62Kč
$64.53
1307.52Kč
$62.61
1152.98Kč
$55.21
1454.33Kč
$69.64
2222.85Kč
$106.44
1345.32Kč
$64.42
1474.38Kč
$70.60
obecná informace
| Model | HD668B |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Sluchátka
| Impedance | 56 Ω |
| Frekvenční rozsah | 10-30000 Hz |
| Citlivost | 98 db |
| Délka přívodního kabelu | 1 m |
| Typ sluchátek | Dynamický |
| Konstrukce | otevřeno |
| Provedení | Plná velikost |