Test Xiaomi Hybrid Pro Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Xiaomi Hybrid Pro skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Xiaomi Hybrid Pro?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Xiaomi Hybrid Pro byl zrušen
Xiaomi Hybrid Pro byl zrušen
Alternativy k Xiaomi Hybrid Pro:
AnTuTu Benchmark
1156.38Kč
$55.61
1328.35Kč
$63.88
1581.63Kč
$76.06
1341.87Kč
$64.53
1301.94Kč
$62.61
1148.06Kč
$55.21
1448.13Kč
$69.64
2213.37Kč
$106.44
1339.58Kč
$64.42
1468.09Kč
$70.60
obecná informace
| Model | Hybrid Pro |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Sluchátka
| Impedance | 32 Ω |
| Frekvenční rozsah | 20-40000 Hz |
| Citlivost | 98 db |
| Délka přívodního kabelu | 1.25 m |
| Typ sluchátek | Hybridní |
| Konstrukce | Polootevřené |
| Provedení | V uchu |
| Sluchátka | Ano |