Qualcomm Snapdragon 630 Antutu Benchmark skóre
Jaké je skóre Antutu Benchmark pro Qualcomm Snapdragon 630?
| CPU | Antutu benchmark skóre |
|---|
Specifikace a parametry
| Model | Qualcomm Snapdragon 630 |
|---|---|
| Datum vydání | 5/9/2017 |
| Systém na čipu | 4x 2.2GHz Cortex-A53 + 4x 1.8GHz Cortex-A53 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.2 GHz |
| Výrobní technologie | 14 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 508 |
| TDP | 6 |
| Paměť | 8 GB |
| Features | Snapdragon X12 |
| Upload Speed | 150 Mbps |