Recenze Unisoc T9300: specifikace, telefonní seznam, benchmarky a herní výkon
Unisoc T9300 je 2.4 GHz 8jádrový procesor využívající architekturu 2x Cortex-A78 2,4 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz. GPU je Mali-G57 MC, který podporuje až 12 GB paměti. Bylo oznámeno 11/20/2025. Vyrábí se technologií 6 nm, má tedy dobré specifikace, s TDP 10. Díky vestavěnému modemu má rychlost připojení až 1000 Mbps. Unisoc T9300 funguje lépe než procesor MediaTek Dimensity 7050 v benchmarkových testech, čímž se výkonově vyrovná Qualcomm Snapdragon 778G. Mezi chytré telefony, které čip využívají, patří ZTE Nubia Neo 5 5G a ZTE Nubia Neo 5 5G. Další podrobnosti můžete vidět v datovém listu níže.
Specifikace a parametry
| Model | Unisoc T9300 |
|---|---|
| Datum vydání | 11/20/2025 |
| Systém na čipu | 2x Cortex-A78 2,4 GHz + 6x Cortex-A55 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.4 GHz |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G57 MC |
| TDP | 10 |
| Paměť | 12 GB |
| Features | UNISOC 5G modem |
| Upload Speed | 1000 Mbps |
Zde je seznam nejlepších Unisoc T9300 v roce 2026
- ZTE Nubia Neo 5 5G
- Podívejte se na seznam všech telefonů se Unisoc T9300 s cenami a specifikacemi zde
Test herního výkonu Unisoc T9300
Za herní výkon v Unisoc T9300 odpovídá GPU Mali-G57 MC a vykazuje výsledek od 28 do 60 fps. Zde jsou testy rychlosti a benchmarky pro recenzované hry jako PUBG a Genshin Impact.
| Herní test | Unisoc T9300 |
|---|---|
| PUBG: Mobile | 60 fps |
| PUBG: New State | 55 fps |
| Call of Duty: Mobile | 60 fps |
| Fortnite | 28 fps |
| Genshin Impact | 36 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 60 fps |
Benchmarky a hodnocení Unisoc T9300
Unisoc T9300 má benchmarkové skóre Antutu kolem 524558 bodů, skóre testu GeekBench 2218 / 977 a hodnocení 3Dmark 1377 . Výkon je dán GPU Mali-G57 MC.
| Benchmark | Unisoc T9300 |
|---|---|
| Antutu | 524558 |
| Geekbench | 2218/977 |
| 3DMark | 1377 |
Antutu
Unisoc T9300 má srovnávací skóre Antutu přibližně 524558 bodů, což je vyšší hodnocení než MediaTek Dimensity 7050 (519189 bodů) a nižší než Qualcomm Snapdragon 778G (529557 bodů). K otestování výkonu tohoto čipu a získání těchto výsledků jsme použili telefony, jako je ZTE Nubia Neo 5 5G s GPU Mali-G57 MC a ZTE Nubia Neo 5 5G. Podívejte se na srovnání s ostatními procesory v tabulce níže.
Geekbench
CPU Unisoc T9300 má v benchmarku Geekbench celkové skóre přibližně 2218 / 977 bodů, což znamená, že se řadí výše než Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1 (2216 / 758), ale níže než Qualcomm Snapdragon 845 (2370 / 520). K testování výkonu tohoto čipu a získání těchto výsledků jsme použili telefony, jako je ZTE Nubia Neo 5 5G s GPU Mali-G57 MC a ZTE Nubia Neo 5 5G Podívejte se, jak se to srovnává v tabulce níže.
3DMark
Unisoc T9300 má benchmarkové skóre 1377 bodů na 3DMark Benchmark. Funguje lépe než MediaTek Helio G90T (1318 bodů) a horší než Huawei HiSilicon Kirin 810 (1422 bodů). Testovali jsme tento čip v telefonech, jako je ZTE Nubia Neo 5 5G s GPU Mali-G57 MC a ZTE Nubia Neo 5 5G. Podívejte se na srovnání s jinými CPU v tabulce níže.