Edifier W806BT antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik Edifier W806BT en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
Edifier W806BT priser:
Vi tjekker over 100 butikker hver dag for de bedste priser.
Edifier W806BT blev afbrudt.
Edifier W806BT blev afbrudt.
Alternativer til Edifier W806BT :
AnTuTu-benchmark
357.67kr
$55.61
410.86kr
$63.88
489.20kr
$76.06
415.04kr
$64.53
402.69kr
$62.61
355.10kr
$55.21
684.59kr
$106.44
414.33kr
$64.42
454.08kr
$70.60
Edifier W806BT
Bluetooth / Over-øretelefoner i fuld størrelse / Lukket / 32Ohm (Ω) / 20-20000Hz / 100dB
0.00kr
$0.00
Specifikationer
| Modell | W806BT |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Trådløs teknologi
| Bluetooth | Ja |
Hovedtelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensrespons | 20-20000 Hz |
| Følsomhed | 100 dB |
| Type hovedtelefoner | Dynamisk |
| Akustisk princip | Lukket |
| Formfaktor | Over-øretelefoner i fuld størrelse |
| Headset | Ja |