KZ ZS10 antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik KZ ZS10 en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
KZ ZS10 priser:
Vi tjekker over 100 butikker hver dag for de bedste priser.
KZ ZS10 blev afbrudt.
KZ ZS10 blev afbrudt.
Alternativer til KZ ZS10 :
AnTuTu-benchmark
360.79kr
$55.61
414.44kr
$63.88
493.46kr
$76.06
418.66kr
$64.53
406.20kr
$62.61
358.19kr
$55.21
690.56kr
$106.44
417.94kr
$64.42
458.04kr
$70.60
Specifikationer
| Modell | ZS10 |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Hovedtelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensrespons | 7-40000 Hz |
| Følsomhed | 104 dB |
| Kabel længde | 1.2 m |
| Type hovedtelefoner | Hybrid |
| Akustisk princip | Lukket |
| Formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Headset | Ja |