KZ ZS10 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk KZ ZS10 en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
KZ ZS10 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
KZ ZS10 ble avviklet.
KZ ZS10 ble avviklet.
Alternativer til KZ ZS10 :
AnTuTu-referanse
514.58kr
$55.61
591.11kr
$63.88
703.81kr
$76.06
597.12kr
$64.53
579.36kr
$62.61
510.88kr
$55.21
644.41kr
$69.64
984.93kr
$106.44
596.10kr
$64.42
653.29kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | ZS10 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 7-40000 Hz |
| Følsomhet | 104 dB |
| Lengde på kabel | 1.2 m |
| Type hodetelefoner | Hybrid |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |