Ovevo Q62 antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik Ovevo Q62 en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
Ovevo Q62 priser:
Vi tjekker over 100 butikker hver dag for de bedste priser.
Ovevo Q62 blev afbrudt.
Ovevo Q62 blev afbrudt.
Alternativer til Ovevo Q62 :
AnTuTu-benchmark
356.70kr
$55.61
409.75kr
$63.88
487.88kr
$76.06
413.92kr
$64.53
401.60kr
$62.61
354.14kr
$55.21
682.74kr
$106.44
413.21kr
$64.42
452.85kr
$70.60
Specifikationer
| Modell | Q62 |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Trådløs teknologi
| Bluetooth | Ja |
Hovedtelefoner
| Impedans | 16 Ω |
| Frekvensrespons | 8-24000 Hz |
| Følsomhed | 101 dB |
| Type hovedtelefoner | Dynamisk |
| Akustisk princip | Semi-åben |
| Formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Headset | Ja |