Takstar Ingping H60 antutu benchmark test
I AnTuTu-testen fik Takstar Ingping H60 en score på 0 point. Nedenfor kan du sammenligne dens ydeevne med andre modeller baseret på Antutu-testen.
Takstar Ingping H60 priser:
Vi tjekker over 100 butikker hver dag for de bedste priser.
Takstar Ingping H60 blev afbrudt.
Takstar Ingping H60 blev afbrudt.
Alternativer til Takstar Ingping H60 :
AnTuTu-benchmark
354.22kr
$55.61
406.90kr
$63.88
484.49kr
$76.06
411.04kr
$64.53
398.81kr
$62.61
351.68kr
$55.21
678.00kr
$106.44
410.34kr
$64.42
449.71kr
$70.60
0.00kr
$0.00
Specifikationer
| Modell | Ingping H60 |
| Ydeevne | test antutu benchmark ~ . - Sammenlign med de andre modeller her |
Hovedtelefoner
| Impedans | 16 Ω |
| Frekvensrespons | 10-28000 Hz |
| Følsomhed | 93 dB |
| Kabel længde | 1.2 m |
| Type hovedtelefoner | Dynamisk |
| Akustisk princip | Lukket |
| Formfaktor | In-ear øretelefoner |