Doogee V Max 2 Pro antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το Doogee V Max 2 Pro αξιολογήθηκε με 1370932 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το Doogee V Max 2 Pro
Το Doogee V Max 2 Pro θα κυκλοφορήσει σύντομα
Αφήστε την ηλεκτρονική σας διεύθυνση και μόλις τα προϊόντα που σας ενδιαφέρουν τεθούν προς πώληση θα είστε ο/η πρώτος/η που θα το μάθει
Εναλλακτικές λύσεις για το Doogee V Max 2 Pro:
AnTuTu Benchmark
989.90€
$1152.55
Realme 15 Pro 12/512GB
6.8 ίντσες (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 512GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
279.59€
$325.53
Realme 15 Pro 12/256GB
6.8 ίντσες (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
353.65€
$411.76
Realme 15 Pro 8/256GB
6.8 ίντσες (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 7 Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
241.81€
$281.54
Oppo Find N3 Flip
6.8 ίντσες (2520x1080) Curved Glass / Dimensity 9200 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4300mAh
833.21€
$970.12
Doogee V Max 2 Pro
6.78 ίντσες (2460x1080) Gorilla glass / Dimensity 8300 / 16Gb / 1024GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP2 / 22000mAh
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Θα κυκλοφορήσει σύντομα
Xiaomi 13T Pro
6.67 ίντσες (2712x1220) Curved Glass / Dimensity 9200+ / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX707 / 5000mAh
521.26€
$606.91
Vivo IQOO Neo 8 Pro
6.78 ίντσες (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9200+ / 16Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 5000mAh
353.94€
$412.10
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 12/512GB
6.67 ίντσες (2712x1220) Curved Glass / Dimensity 8300 / 12Gb / 512GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
281.46€
$327.71
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 8/256GB
6.67 ίντσες (2712x1220) Curved Glass / Dimensity 8300 / 8Gb / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
229.26€
$266.93
- Κατασκευαστής: Doogee
- Μοντέλο: V Max 2 Pro
- Βάρος: 635g
- Διαστάσεις: 184.89 x 84.6 x 29.4mm
- Λειτουργικό Σύστημα: Android 16
- Μέγεθος: 6.78 ίντσες
- Ανάλυση: 2460x1080
- RAM: 16Gb
- Μνήμη (ROM): 1024GB
- Κάμερα: 200Mp Samsung ISOCELL HP2
- Επεξεργαστής: MediaTek Dimensity 8300
- Μπαταρία: 22000mAh
Χαρακτηριστικά
| Λειτουργικό Σύστημα (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 4677 (Multi-Core) - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
| Κατασκευαστής | Doogee - Δείτε όλα τα μοντέλα της Doogee εδώ |
| Geekbench Benchmark | 1431 (Single Core) |
| Μοντέλο | V Max 2 Pro |
| Απόδοση | antutu benchmark ~1370932. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Ανάλυση | 2460x1080 - Περισσότερα μοντέλα με 2460x1080 δείτε εδώ |
| Προστασία Οθόνης | Gorilla glass |
| Τεχνολογία | OGS |
| Οθόνη αφής | 10 |
| Bezelless | Όχι - Περισσότερα μοντέλα με ατελείωτη οθόνη δείτε εδώ |
| Φωτεινότητα | 650 cd/m² |
| Μέγεθος | 6.78 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| CPU αρχιτεκτονική | 1x 3.35GHz ARM Cortex-A715 + 3x 3.2GHz ARM Cortex-A715 + 4x 2.2GHz Cortex-A510 |
| κατασκευαστή | MediaTek |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | Dimensity 8300 - Περισσότερα μοντέλα με Dimensity 8300 δείτε εδώ |
| Ημερομηνία κυκλοφορίας | 11/21/2023 |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 8 |
| CPU συχνότητα | 3.35 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | 64 bit |
| διαδικασία | 4 nm |
| Χωρητικότητα | 24 Gb |
| GPU | Mali-G615 MP |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 1400 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7900 Mbps |
Χωρητικότητα
| RAM | 16 Gb - Περισσότερα μοντέλα με 16 Gb RAM δείτε εδώ |
| Χωρητικότητα (ROM) | 1024 GB |
| Επέκταση μνήμης | MicroSD Μέγιστη Χωρητικότητα Εξωτερικής Μνήμης 2Tb |
Κάμερα
| Οπίσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Βασικής Κάμερας | 200 Mp - Περισσότερα μοντέλα με 200 Mp δείτε εδώ |
| Αισθητήρα | Samsung ISOCELL HP2 - Περισσότερα μοντέλα με Samsung ISOCELL HP2 δείτε εδώ |
| Φλας | Flash - Διπλή λυχνία LED |
| Εμπρόσθια κάμερα | |
| Ανάλυση Selfie Κάμερας | 32 MP |
| Φλας | Όχι |
Κινητά Δίκτυα
| Συχνότητες δικτύου | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| τύπος δικτύου | 5G |
| Κάρτα SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
| Bluetooth | Ναι |
| NFC | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με NFC δείτε εδώ |
Υπηρεσίες τοποθεσίας
| Υπηρεσίες τοποθεσίας | GPS, A-GPS, GLONAS |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 22000 mAh |
| Τεχνολογία Μπαταρίας | Μη αφαιρούμενο |
| Γρήγορη Φόρτιση | Ναι |
| Διάρκεια Αναμονής | 8-9 ημέρες |
| Χρόνος κανονικής χρήσης | 5-6 ημέρες |
| Χρόνος χρήσης | 14-15 ώρες |
| Διάρκεια Ομιλίας | 30 ώρες |
| Ασύρματη Φόρτιση | Όχι |
Αισθητήρες
| Led notification | Όχι |
| Δακτυλικό αποτύπωμα κάτω από την οθόνη οπτικό | Ναι |
| Αισθητήρας εγγύτητας | Ναι |
| Αισθητήρας φωτισμού περιβάλλοντος | Όχι |
| Γυροσκόπιο | Ναι |
| Αξελερόμετρο | Ναι |
| Ψηφιακή πυξίδα | Ναι |
| Βαρόμετρο | Όχι |
| Χρήση ως τηλεχειριστήριο | Όχι |
Υποστήριξη πολυμέσων
| DAC | Ολοκληρωμένο |
| Ηχεία | Ναι |
| Μικρόφωνο | Ναι |
| βύσμα ακουστικών | Όχι |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 184.89 x 84.6 x 29.4 mm |
| Βάρος | 635 g |
| Υλικό | Μέταλλο και καουτσούκ |
| Ανθεκτικό στο νερό και στη σκόνη (IP68) | Ναι - Περισσότερα μοντέλα με IP68 δείτε εδώ |
Υποστηριζόμενες γλώσσες
| Γλώσσες | Ελληνικά, αγγλικά, ισπανικά, γερμανικά, πορτογαλικά, ιταλικά, γαλλικά, δανικά, απλοποιημένα κινέζικα, παραδοσιακά κινέζικα, κλπ. - Μια λεπτομερής λίστα υποστηριζόμενων γλωσσών εδώ |
Διεπαφή
| USB Type-C | 1 |
Πρόσθετα Χαρακτηριστικά
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | Φωτεινότητα ανανέωσης οθόνης 120Hz , Ενσωματωμένη κάμερα μπροστινής οθόνης , Night Vision Camera |