Test Doogee V Max 2 Pro Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Doogee V Max 2 Pro skóre 1370932 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Doogee V Max 2 Pro?
Doogee V Max 2 Pro je již brzy v prodeji.
Zanechte nám svůj e-mail a jakmile se zboží začne prodávat, budete o něm vědět jako první.
Alternativy k Doogee V Max 2 Pro:
AnTuTu Benchmark
24096.19Kč
$1152.55
Realme 15 Pro 12/512GB
6.8 palec (2800x1280) Gorila sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 12GB / 512GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
6805.81Kč
$325.53
Realme 15 Pro 12/256GB
6.8 palec (2800x1280) Gorila sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
8580.38Kč
$410.41
Realme 15 Pro 8/256GB
6.8 palec (2800x1280) Gorila sklo / Snapdragon 7 Gen 4 / 8GB / 256GB / 50Mp Sony IMX896 / 7000mAh
5886.11Kč
$281.54
Oppo Find N3 Flip
6.8 palec (2520x1080) Zakřivené sklo / Dimensity 9200 / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4300mAh
20282.15Kč
$970.12
Doogee V Max 2 Pro
6.78 palec (2460x1080) Gorila sklo / Dimensity 8300 / 16GB / 1024GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP2 / 22000mAh
Brzy v prodeji
Brzy v prodeji
Xiaomi 13T Pro
6.67 palec (2712x1220) Zakřivené sklo / Dimensity 9200+ / 12GB / 256GB / 50Mp Sony IMX707 / 5000mAh
12688.58Kč
$606.91
Vivo IQOO Neo 8 Pro
6.78 palec (2800 x 1260) Gorila sklo / Dimensity 9200+ / 16GB / 256GB / 50Mp Sony IMX866 / 5000mAh
8615.71Kč
$412.10
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 12/512GB
6.67 palec (2712x1220) Zakřivené sklo / Dimensity 8300 / 12GB / 512GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
6851.38Kč
$327.71
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 8/256GB
6.67 palec (2712x1220) Zakřivené sklo / Dimensity 8300 / 8GB / 256GB / 64Mp OmniVision OV64B / 5000mAh
5580.67Kč
$266.93
- Nástupce: Doogee
- Model: V Max 2 Pro
- Hmotnost: 635 g
- Rozměry: 184.89 x 84.6 x 29.4mm
- Operační systém: Android 16
- Velikost displeje: 6.78 palec
- Rozlišení displeje: 2460x1080
- RAM: 16GB
- Interní paměť (ROM): 1024GB
- Fotoaparát: 200Mp Samsung ISOCELL HP2
- Procesor (CPU): MediaTek Dimensity 8300
- Baterie: 22000mAh
obecná informace
| Operační systém (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 4677 (Multi-Core) - Porovnejte s ostatními modely zde |
| Nástupce | Doogee - Zobrazit všechny Doogee modely zde |
| Geekbench Benchmark | 1431 (Single Core) |
| Model | V Max 2 Pro |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ 1370932. - Porovnejte s ostatními modely zde |
Displej
| Rozlišení displeje | 2460x1080 - Podívejte se na další modely s rozlišením 2460x1080 zde |
| Tvrzené sklo | Gorila sklo |
| Technologie | OGS |
| Multi-touch (počet dotyků) | 10 |
| bezrámečkový | Ne - Zobrazit další modely s obrazovkou bezel-less zde |
| jasu | 650 cd/m² |
| Velikost displeje (úhlopříčka) | 6.78 palec |
Procesor (CPU)
| Systém na čipu | 1x 3.35GHz ARM Cortex-A715 + 3x 3.2GHz ARM Cortex-A715 + 4x 2.2GHz Cortex-A510 |
| Výrobce | MediaTek |
| Model | Dimensity 8300 - Více modelů s procesorem Dimensity 8300 najdete zde |
| Datum vydání | 11/21/2023 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 3.35 GHz |
| architektuře | 64 bit |
| Výrobní technologie | 4 nm |
| Paměť | 24 GB |
| Grafický procesor (GPU) | Mali-G615 MP |
| Frekvence jádra GPU | 1400 MHz |
| Počet jader procesoru videa | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7900 Mbps |
Paměť
| RAM | 16 GB - Zobrazit další modely s 16 gb RAM zde |
| Interní paměť (ROM) | 1024 GB |
| Podpora paměťových karet | MicroSD, podpora karet do 2TB |
Fotoaparát
| Hlavní kamera | |
| Rozlišení zadního fotoaparátu | 200 Mp - Další modely s kamerou 200 Mp zde |
| Model(senzor) | Samsung ISOCELL HP2 - Více modelů s Samsung ISOCELL HP2 najdete zde |
| Blesk | Duální LED |
| Přední kamera (selfie) | |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 32 Mp |
| Světelnost fotoaparátu | Ne |
Komunikace
| Frekvence | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ sítě | 5G |
| Číslo Sim Karty | 1 slot: nanoSIM, 2 slot: nanoSIM |
Bezdrátová rozhraní
| Wifi | tady je |
| Bluetooth | tady je |
| NFC | tady je - Zobrazit další modely podporující NFC zde |
Navigace
| satelitními navigačními systémy | GPS, A-GPS, GLONAS |
Baterie
| Kapacita | 22000 mAh |
| Typ | Pevný |
| Rychlé nabíjení | tady je |
| Pohotovostní doba | 8-9 dní |
| Pracovní doba v normálním režimu | 5-6 dní |
| Provozní doba při stálém používání | 14-15 hodin |
| Doba hovoru | 30 hodin |
| Bezdrátové nabíjení | Ne |
Senzory
| Notifikační dioda | Ne |
| Čtečka otisků prstů | tady je |
| proximity | tady je |
| Světelný | tady je |
| Gyroskop | tady je |
| Akcelerometr | tady je |
| Digitální kompas | tady je |
| Barometr | Ne |
| Infraport | Ne |
Zvuk
| D/A čip | Integrovaný |
| Reproduktory | tady je |
| Mikrofon | tady je |
| Audio Konektor | Ne |
Design
| Rozměry | 184.89 x 84.6 x 29.4 mm |
| Hmotnost | 635 g |
| Konstrukce | Kov, guma |
| Zvýšená Odolnost (IP68) | Ano - Více chráněných modelů najdete zde |
Podporované jazyky
| Jazyky | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Úplný seznam podporovaných jazyků naleznete zde |
Rozhraní / konektory
| porty USB Type-C | 1 |
Funkce:
| dodatečně | Obnovovací frekvence obrazovky 120 Hz , Přední kamera na obrazovce , Noční kamerový modul |