Elephone Explorer Pro 4K antutu benchmark
Στο AnTuTu τεστ το Elephone Explorer Pro 4K αξιολογήθηκε με 0 βαθμούς. Παρακάτω μπορείτε να συγκρίνετε τις επιδόσεις του σε σχέση με άλλα μοντέλα σύμφωνα με το τεστ Antutu.
Τιμές για το Elephone Explorer Pro 4K
Ελέγχουμε πάνω από 100 καταστήματα κάθε μέρα για τις καλύτερες τιμές.
Το Elephone Explorer Pro 4K διακόπηκε.
Το Elephone Explorer Pro 4K διακόπηκε.
Εναλλακτικές λύσεις για το Elephone Explorer Pro 4K:
AnTuTu Benchmark
47.92€
$55.61
55.05€
$63.88
65.55€
$76.06
55.61€
$64.53
53.96€
$62.61
47.58€
$55.21
60.01€
$69.64
91.73€
$106.44
55.52€
$64.42
60.84€
$70.60
Χαρακτηριστικά
| Μοντέλο | Explorer Pro 4K |
| Απόδοση | antutu benchmark ~. - Συγκρίνετε με τα άλλα μοντέλα εδώ |
Οθόνη
| Μέγεθος | 2 ίντσες |
Επεξεργαστής (CPU)
| κατασκευαστή | Novatek |
| Μοντέλο Επεξεργαστή | NTK96660 - Περισσότερα μοντέλα με NTK96660 δείτε εδώ |
| Πυρήνες CPU Smartphone | 0 |
| CPU συχνότητα | 0 GHz |
| 32 bit ή 64 bit | bit |
| διαδικασία | 0 nm |
| Χωρητικότητα | 0 Gb |
| Ταχύτητα Επεξεργαστή | 0 Mhz |
| Πυρήνες Επεξεργαστή (GPU) | 0 |
| TDP | 0 W |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Χωρητικότητα
| Επέκταση μνήμης | MicroSD Μέγιστη Χωρητικότητα Εξωτερικής Μνήμης 64b |
Ασύρματα Δίκτυα
| Wi-Fi | Ναι |
μπαταρία
| Χωρητικότητα | 1050 mAh |
Διαστάσεις
| Διαστάσεις | 29x59x41 mm |
| Βάρος | 64 g |
Διεπαφή
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI | Ναι |
Κάμερα
| Αισθητήρα | Sony IMX117 Περισσότερα μοντέλα με Sony IMX117 δείτε εδώ< |
| Ανάλυση βίντεο | 4K @ 24fps, 2K @ 30fps, 1080P @ 60fps, 720P @ 120fps, 480P @ 240fps |
| Μέγιστο Οπτικό Πεδίο | 170 ° |
Αξεσουάρ
| Περιεχόμενα | 3 x Υποστήριξη Switch , 1 x Βάση ποδηλάτου , 2 x Ζώνη , 1 x φορτιστής αυτοκινήτου , 1 x κάμερα δράσης , 1 x καλώδιο , 1 x Βραχίονας με κλιπ , 1 x Καλώδιο USB , 1 x στήριξη σε σχήμα J , 1 x Εγχειρίδιο χρήστη , 2 x κολλητική ταινία , 1 x Αδιάβροχο περίβλημα , 1 x βάση βάσης , 1 x Backdoor , 2 x στήριξη κράνους , 4 x πλαστικό καλώδιο |