KZ ZS6 antutu-vertailutesti
AnTuTu-testissä KZ ZS6 sai 0 pistettä. Alla voit verrata sen suorituskykyä muihin Antutu-testiin perustuviin malleihin.
KZ ZS6 hinnat:
Tarkistamme päivittäin yli 100 myymälää parhaaseen hintaan.
KZ ZS6 lopetettiin.
KZ ZS6 lopetettiin.
Vaihtoehdot kohteelle KZ ZS6 :
AnTuTu-vertailuarvo
47.98€
$55.61
55.11€
$63.88
65.62€
$76.06
55.67€
$64.53
54.02€
$62.61
47.63€
$55.21
60.08€
$69.64
55.58€
$64.42
60.91€
$70.60
Ominaisuudet
| Model | ZS6 |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ . - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Kuulokkeet
| Impedanssi | 15 Ω |
| Taajuusvaste | 7-40000 Hz |
| Herkkyys | 105 dB |
| Johdon pituus | 1.2 m |
| Tyyppi | Hybridi |
| Akustinen muotoilu | Puoliavoin |
| Kuulokkeiden muoto | In-ear-kuulokkeet |