KZ ZS6 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk KZ ZS6 en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
KZ ZS6 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
KZ ZS6 ble avviklet.
KZ ZS6 ble avviklet.
Alternativer til KZ ZS6 :
AnTuTu-referanse
515.41kr
$55.61
592.06kr
$63.88
704.95kr
$76.06
598.09kr
$64.53
580.29kr
$62.61
511.70kr
$55.21
645.45kr
$69.64
986.52kr
$106.44
597.07kr
$64.42
654.34kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | ZS6 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Hodetelefoner
| Impedans | 15 Ω |
| Frekvensområde | 7-40000 Hz |
| Følsomhet | 105 dB |
| Lengde på kabel | 1.2 m |
| Type hodetelefoner | Hybrid |
| Akustisk prinsipp | Halvåpent |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |