Motorola Razr 70 Ultra väriä
- Musta
- Valkoinen
- Punainen
- Keltainen
- Vihreä
- Sininen
-
- Mikä on Motorola Razr 70 Ultra paras väri?
-
Motorola Razr 70 Ultra tarjoaa nämä värit:
- Musta: paras klassinen väri, hyvä useimmille kavereille
- Valkoinen: loistava valinta hyvät, tai jos haluat jotain kevyttä ja raikasta
- Punainen: saada sinut erottumaan muista
- Keltainen: parempi tapa saada huomiota
- Vihreä: jos haluat jotain uutta
- Sininen: jos haluat olla päällä
-
- Mitä värejä Motorola Razr 70 Ultra tulee?
-
- Mikä Motorola Razr 70 Ultra väri on suosituin?
-
Tunnuksen Motorola Razr 70 Ultra suosituimmat ja yleisimmät värit ovat valkoinen ja musta. He myyvät parhaiten ja tuottavat yritykselle paljon tuloja. Niitä seuraa punainen, keltainen ja sininen, jotka ovat myös huippuvärivaihtoehdoissa ja myyvät hyvin.
-
- Mikä Motorola Razr 70 Ultra väri minun pitäisi saada?
-
Osta Motorola Razr 70 Ultra valkoisena tai mustana, jos haluat saada yhden suosituimmista ja myydyimmistä väreistä. Jos etsit jotain uutta, suosittelemme hankkimaan todella uuden puhelimen katsomalla keltaista ja punaista.
- Brändi: Motorola
- Model: Razr 70 Ultra
- Paino: 199g
- Mitat: 171.48 x 73.99 x 7.19mm
- Käyttöjärjestelmä: Android 16
- Näytön koko: 7 tuumaa
- Näytön tarkkuus: 2992x1224
- RAM: 16Gb
- Muisti (ROM): 512GB
- Kamera: 50MP
- Piirisarja (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4)
- Akku: 5000mAh
Ominaisuudet
| Käyttöjärjestelmä (OS) | Android 16 |
| Geekbench-vertailuarvo | 9958 (Multi-Core) - Vertaa muihin malleihin tässä |
| Valmistaja | Motorola - Katso kaikki Motorola-mallit täältä |
| Geekbench-vertailuarvo | 3015 (Single Core ) |
| Model | Razr 70 Ultra |
| Esitys | testi antutu- vertailuarvo ~ 2917443. - Vertaa muihin täällä oleviin malleihin |
Näyttö
| Näytön tarkkuus | 2992x1224 - Lisää malleja, joissa on 2992x1224-tarkkuus, katso täältä |
| Lasityypit | Gorilla-lasi |
| Paneelin tyyppi | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Kehyksetön | Joo - Lisää malleja, joissa on kehyksetön näyttö, katso täältä |
| Kehyksen koko | 3.3 mm |
| Näytön ja rungon suhdeluku | 86 % |
| Kirkkaus | 750 cd/m² |
| Näytön koko | 7 tuumaa |
Piirisarja (CPU)
| CPU-arkkitehtuuri | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| Brändi | Qualcomm |
| Malli | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - Lisää malleja, joissa on Snapdragon 8 Elite (Gen 4)-suoritin, katso täältä |
| Julkaisupäivä | 10/21/2024 |
| Prosessorin ydin | 8 |
| Prosessorin taajuus | 4.32 GHz |
| Bitti | 64 bit |
| Prosessitekniikka | 3 nm |
| Muisti | 24 Gb |
| Grafiikkaprosessorimalli (GPU) | Adreno 830 |
| GPU-taajuus | 1100 Mhz |
| GPU-ytimet | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Muisti
| RAM (muisti) | 16 Gb - Lisää malleja, joissa on 16 Gb RAM, katso täältä |
| Tallennustila (ROM) | 512 GB |
| Flash-muisti | Ei |
Kamera
| Pääkamera | |
| Resoluutio | 50 MP - Lisää malleja, joissa on 50 Mpx -kamera, katso täältä |
| Integroitu salama | Kaksois-LED-salama |
| Etukamera | |
| Resoluutio | 50 MP |
| Integroitu salama | Ei |
Yhteydet
| Taajuus | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobiililaajakaistan tyyppi | 5G |
| SIM-kortti | nanoSIM + nanoSIM |
Liitännät
| Wi-Fi | Joo |
| Bluetooth | Joo |
| NFC | Joo - Lisää NFC-malleja katso täältä |
Sijainti
| Verkkotuki | GPS, A-GPS, GLONAS |
Akku
| Akun kapasiteetti (mAh) | 5000 mAh |
| Akun/pariston tyyppi | Ei-poistettava |
| Nopea lataus | Joo |
| Valmiustila-aika | 5-6 päivää |
| Akun kesto | 2-3 päivää |
| Työajat kovassa tilassa | 7-8 tuntia |
| Puhumisaika | 30 tuntia |
| Langaton lataus | Joo |
Anturit
| Ilmoitukset Led | Ei |
| Sormenjälkitunnistin | Joo |
| Proximity | Joo |
| Ambient light | Joo |
| Gyroskooppi | Joo |
| Accelerometer | Joo |
| Kompassi | Joo |
| Barometri | Ei |
| IR | Ei |
Ääni
| Ääniprosessori | Integroitu |
| Kaiuttimien | Joo |
| Sisäiset mikrofonit | Joo |
| Kuulokkeet | Ei |
Design
| Mitat | 171.48 x 73.99 x 7.19 mm |
| Paino | 199 g |
| Materiaali | Metallirunko ja lasikotelo |
| Veden- ja pölynkestävä (IP68) | Ei - Lisää IP68-malleja katso täältä |
Kielituki
| Kieli (kielet | - Yksityiskohtainen luettelo tuetuista kielistä tässä |
Liitännät / liittimet
| USB Type-C -portit | 1 |
Ominaisuudet
| Muut tekniset tiedot | Sisäänrakennettu näytön etukamera , Lisänäyttö , Joustava näyttö , Näytön virkistystaajuus 165 Hz |