Motorola Razr 70 Ultra farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best Motorola Razr 70 Ultra farge?
-
Motorola Razr 70 Ultra tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer Motorola Razr 70 Ultra i?
-
- Hvilken Motorola Razr 70 Ultra farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for Motorola Razr 70 Ultra er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken Motorola Razr 70 Ultra farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe Motorola Razr 70 Ultra i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: Motorola
- Model: Razr 70 Ultra
- Vekt: 199g
- Størrelse: 171.48 x 73.99 x 7.19mm
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 7 tommer
- Oppløsning: 2992x1224
- RAM: 16Gb
- Internminne (ROM): 512GB
- Kamera: 50Mp
- Prosessor (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4)
- Batteri: 5000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 9958 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Motorola - Vis alle Motorola-modeller her |
| Geekbench-referanse | 3015 (Single Core) |
| Model | Razr 70 Ultra |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 2917443. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2992x1224 - Flere modeller med 2992x1224 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3.3 mm |
| Skjerm til kropp | 86 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 7 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 2x Phoenix L 4.32GHz + 6x Phoenix M 3.53GHz |
| Merke | Qualcomm |
| Model | Snapdragon 8 Elite (Gen 4) - Flere modeller med Snapdragon 8 Elite (Gen 4) CPU se her |
| Utgivelsesdato | 10/21/2024 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 4.32 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 24 Gb |
| GPU | Adreno 830 |
| GPU-frekvens | 1100 Mhz |
| GPU-kjerner | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X80 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 16 Gb - Flere modeller med 16 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 512 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 5000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 5-6 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 7-8 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 171.48 x 73.99 x 7.19 mm |
| Vekt | 199 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Nei - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Fleksibel skjerm , Skjermoppdateringsfrekvens 165Hz , Innebygd skjermkamera foran , Ekstra skjerm |