Huawei Pura 90 Pro צבעים
- שָׁחוֹר
- לבן
- אָדוֹם
- צהוב
- ירוק
- כָּחוֹל
-
- מהו הצבע הטוב ביותר Huawei Pura 90 Pro
-
Huawei Pura 90 Pro מציע את הצבעים הבאים:
- שָׁחוֹר: הצבע הקלאסי הטוב ביותר, טוב לרוב החבר'ה
- לבן: בחירה מעולה לנשים, או אם תרצו משהו קליל ורענן
- אָדוֹם: לגרום לך להתבלט מהשאר
- צהוב: הדרך הטובה יותר למשוך תשומת לב
- ירוק: אם אתה רוצה משהו חדש
- כָּחוֹל: אם אתה רוצה להיות בראש
-
- באילו צבעים ה Huawei Pura 90 Pro נכנס?
-
- איזה צבע Huawei Pura 90 Pro הוא הפופולרי ביותר?
-
הצבעים הנפוצים Huawei Pura 90 Pro הם לבן ושחור. הם מוכרים את הטוב ביותר ומייצרים הכנסות רבות לחברה. אחריהם אדום, צהוב וכחול, שנמצאים גם בבחירת הצבעים העליונה ונמכרים היטב.
-
- איזה צבע Huawei Pura 90 Pro עלי לקבל?
-
אתה צריך לקנות את Huawei Pura 90 Pro בצבע לבן או שחור אם אתה רוצה לקבל את אחד הצבעים הפופולריים והנמכרים ביותר. אם אתם מחפשים משהו חדש, אנו ממליצים להגיע לטלפון ממש טרי על ידי התבוננות בצהוב ואדום.
- מותג: Huawei
- שם המודל: Pura 90 Pro
- מִשׁקָל: 213ז
- ממדים: 157.8 x 74.5 x 8.2מ"מ
- מערכת הפעלה: HarmonyOS 6.0
- גודל תצוגה: 6.6 אינץ
- פתרון הבעיה: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- אחסון (ROM): 256GB
- מצלמות: 50Mp SmartSens SC555XS
- מעבד: HiSilicon Kirin 9030S
- סוֹלְלָה: 6000mAh
מפרט טכני
| מערכת הפעלה (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| מדד Geekbench | 4289 (Multi-Core) - השווה לדגמים האחרים כאן |
| יַצרָן | Huawei - Huawei צפה כאן בכל דגמי Huawei |
| מדד Geekbench | 1422 (ליבה יחידה) |
| שם המודל | Pura 90 Pro |
| ביצועים | לבדוק antutu benchmark ~ 1610095. - השווה לשאר הדגמים כאן |
לְהַצִיג
| פתרון הבעיה | 2760x1256 - דגמים נוספים ברזולוציית 2760x1256 ראה כאן |
| סוגי זכוכית | זכוכית גורילה |
| טֶכנוֹלוֹגִיָה | AMOLED |
| רב מגע | 10 |
| חסרת בזל | כן - יותר דגמים עם תצוגה ללא מסגרת ראה כאן |
| גודל מסגרת | 3 מ"מ |
| מסך לגוף | 90 % |
| בְּהִירוּת | 750 cd / m² |
| גודל מסך | 6.6 סנטימטרים |
מעבד (CPU)
| אדריכלות מעבד | 1x 3 ГГц Taishan Big + 3x 2.27 ГГц Taishan Mid + 4x 1.72 ГГц Taishan Little |
| מותג | HiSilicon |
| דֶגֶם | Kirin 9030S - דגמים נוספים עם מעבד Kirin 9030S ראה כאן |
| תאריך הוצאה | 04/20/2026 |
| ליבות | 8 |
| תדירות | 3 GHz |
| קצת | קצת 64 |
| טכנולוגיית תהליכים | 5 ננומטר |
| אִחסוּן | 16 Gb |
| GPU | Maleoon 920 |
| תדר GPU | 0 Mhz |
| ליבות GPU | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
אִחסוּן
| זיכרון ראם) | 12 Gb - דגמים נוספים עם זיכרון RAM של 12 ראה כאן |
| אחסון (ROM) | 256 GB |
| חריץ לכרטיס | לא. |
מַצלֵמָה
| מצלמה אחורית | |
| פתרון הבעיה | 50 Mp - דגמים נוספים עם מצלמת Mp 50 ראה כאן |
| דגם חיישן | SmartSens SC555XS - דגמים נוספים עם SmartSens SC555XS ראה כאן |
| הֶבזֵק | פלאש לד כפול |
| מצלמות סלפי | |
| פתרון הבעיה | 13 Mp |
| הֶבזֵק | לא. |
רשתות
| תדירות | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| סוג רשת | 5G |
| כרטיס ה - SIM | nanoSIM + nanoSIM |
קישוריות רשת
| וויי - פיי | כן |
| בלוטות | כן |
| NFC | כן - דגמים נוספים עם NFC ראה כאן |
מקום
| תמיכה ברשת | GPS, A-GPS, GLONAS |
סוֹלְלָה
| קיבולת סוללה (mAh) | 6000 mAh |
| סוּג | לא ניתן להסרה |
| טעינה מהירה | כן |
| זמן המתנה | 6-7 ימים |
| חיי סוללה | 3-4 ימים |
| שעות עבודה במצב קשה | 10-12 שעות |
| זמן דיבור | 30 שעות |
| טעינה אלחוטית | כן |
חיישנים
| הודעות הובילו | לא. |
| חיישן טביעות אצבע | כן |
| חיישן קרבה | כן |
| חיישן אור סביבתי | כן |
| ג'יירו | כן |
| מד תאוצה | כן |
| מצפן | כן |
| בָּרוֹמֶטֶר | לא. |
| IR | כן |
נשמע
| מעבד שמע | מְשׁוּלָב |
| רַמקוֹל | כן |
| מִיקרוֹפוֹן | כן |
| שקע אוזניות | לא. |
לְעַצֵב
| ממדים | 157.8 x 74.5 x 8.2 מ"מ |
| מִשׁקָל | 213 g |
| סוג גוף | מסגרת מתכת ומארז זכוכית |
| דירוג IP (IP68) | כן - עוד דגמים עם IP68 ראה כאן |
תמיכת שפה
| שפות | - רשימה מפורטת של שפות נתמכות כאן |
ממשקים / מחברים
| יציאות USB מסוג C | 1 |
תכונות
| מפרטים אחרים | סורק טביעות אצבע תוך תצוגה , מצלמה קדמית לתצוגה מובנית , קצב רענון מסך 120 הרץ , 4 זום אופטיx |