Huawei Pura 90 Pro farger
- Svart
- Hvit
- rød
- Gul
- Grønn
- Blå
-
- Hva er best Huawei Pura 90 Pro farge?
-
Huawei Pura 90 Pro tilbyr disse fargene:
- Svart: beste klassiske fargen, bra for de fleste
- Hvit: et godt valg damer, eller hvis du vil ha noe som er lett og friskt
- rød: få deg til å skille deg ut fra resten
- Gul: den bedre måten å få oppmerksomhet på
- Grønn: hvis du vil ha noe nytt
- Blå: hvis du vil være på topp
-
- Hvilke farger kommer Huawei Pura 90 Pro i?
-
- Hvilken Huawei Pura 90 Pro farge er den mest populære?
-
De mest populære og vanlige fargene for Huawei Pura 90 Pro er hvite og svarte. De selger det beste og genererer mye inntekter for selskapet. De blir fulgt av rød, gul og blå, som også er i de beste fargevalgene og selger godt.
-
- Hvilken Huawei Pura 90 Pro farge skal jeg få?
-
Du bør kjøpe Huawei Pura 90 Pro i hvitt eller svart hvis du vil ha en av de mest populære og bestselgende fargene. Hvis du leter etter noe nytt, anbefaler vi at du skaffer deg veldig fersk telefon ved å se på gult og rødt.
- Merke: Huawei
- Model: Pura 90 Pro
- Vekt: 213g
- Størrelse: 157.8 x 74.5 x 8.2mm
- Operativsystem: HarmonyOS 6.0
- Størrelse: 6.6 tommer
- Oppløsning: 2760x1256
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp SmartSens SC555XS
- Prosessor (CPU): HiSilicon Kirin 9030S
- Batteri: 6000mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | HarmonyOS 6.0 |
| Geekbench-referanse | 4289 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Huawei - Vis alle Huawei-modeller her |
| Geekbench-referanse | 1422 (Single Core) |
| Model | Pura 90 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 1610095. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2760x1256 - Flere modeller med 2760x1256 oppløsning se her |
| Glasstyper | Gorillaglass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 3 mm |
| Skjerm til kropp | 90 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.6 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1x 3 ГГц Taishan Big + 3x 2.27 ГГц Taishan Mid + 4x 1.72 ГГц Taishan Little |
| Merke | HiSilicon |
| Model | Kirin 9030S - Flere modeller med Kirin 9030S CPU se her |
| Utgivelsesdato | 04/20/2026 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 3 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 5 nm |
| Minne | 16 Gb |
| GPU | Maleoon 920 |
| GPU-frekvens | 0 Mhz |
| GPU-kjerner | 4 |
| TDP | 10 W |
| Features | Balong 6000 |
| Upload Speed | 3500 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Model | SmartSens SC555XS - Flere modeller med SmartSens SC555XS se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 13 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 6000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 3-4 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Ja |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Størrelse | 157.8 x 74.5 x 8.2 mm |
| Vekt | 213 g |
| Kroppstype | Metallramme og glassveske |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran , Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , 4x optisk zoom |