Apple A19: specificaties, telefoonlijst, benchmarks and gaming prestaties
De Apple A19 is een 4.26 GHz-GHz kloksnelheid processor met 6 kernen die gebruik maakt van de 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz architectuur. De GPU is Apple A19 GPU en de CPU ondersteunt tot 12 GB geheugen. De releasedatum is 09/09/2025. Hij maakt gebruik van 3 nm technologie, dus heeft hij goede specificaties met een TDP van 10. De gegevensoverdrachtsnelheid is tot 10000 Mbps dankzij de ingebouwde modem. Apple A19 presteert beter dan Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 in benchmarktests, waardoor hij qua prestaties gelijk is aan MediaTek Dimensity 9300. Smartphones die de chip gebruiken zijn onder andere de Apple iPhone 17e en Apple iPhone 17e. Meer details kunt u zien in het specificatieblad hieronder.
Specificaties
| Model | Apple A19 |
|---|---|
| Releasedatum | 09/09/2025 |
| CPU-architectuur | 2 Everest x 4.26GHz + 4 Sawtooth x 2.6GHz |
| CPU cores | 6 |
| CPU snelheid | 4.26 GHz |
| Technisch proces | 3 nm |
| Grafische processor (GPU) | Apple A19 GPU |
| TDP | 10 |
| Geheugencapaciteit | 12 GB |
| Features | Apple A19 modem |
| Upload Speed | 10000 Mbps |
De beste telefoons met Apple A19 in 2026:
- Apple iPhone 17e
- Bekijk hier onze smartphones aangedreven door de Apple A19 en hun prijzen en specificaties.
Apple A19 gaming prestatietest
De Apple A19 GPU GPU in de Apple A19 biedt goede prestaties voor gaming, met een gemiddelde snelheid van 120 tot 120 fps. Hier zijn de snelheidstests en benchmarks voor de gerecenseerde games zoals PUBG en Genshin Impact.
| Gaming prestatietest | Apple A19 |
|---|---|
| PUBG: Mobile | 120 fps |
| PUBG: New State | 120 fps |
| Call of Duty: Mobile | 120 fps |
| Fortnite | 120 fps |
| Genshin Impact | 120 fps |
| Mobile Legends: Bang Bang | 120 fps |
Apple A19 CPU Prestaties - Benchmarks en Testresultaten
De Apple A19 heeft een Antutu benchmark score van rond de 2165883 punten, GeekBench test score 9204 / 3631, en 3Dmark ranking van . Deze zijn te danken aan de Apple A19 GPU GPU.
| Benchmark | Apple A19 |
|---|---|
| Antutu | 2165883 |
| Geekbench | 9204/3631 |
| 3DMark |
Antutu
De Apple A19 heeft een benchmarkscore van rond de 2165883 punten, wat beter is dan de Qualcomm Snapdragon 8s Gen 4 (2099894 punten) en lager dan de MediaTek Dimensity 9300 (2189773 punten). Om de prestaties van deze chip te testen en deze resultaten te verkrijgen, hebben we telefoons met de Apple A19 GPU GPU gebruikt, zoals de Apple iPhone 17e en de Apple iPhone 17e. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt tot andere CPU's.
Geekbench
De Apple A19 CPU scoort ongeveer 9204 / 3631 op Geekbench benchmarktests, wat betekent dat hij beter scoort dan de MediaTek Dimensity 9400+ (9188 / 2944 punten) maar lager dan de Xiaomi Xring O1 (9433 / 2998 punten). We hebben telefoons met een Apple A19 GPU GPU zoals Apple iPhone 17e en Apple iPhone 17e gebruikt om de prestaties van deze chip te testen. Zie in de tabel hieronder hoe hij zich verhoudt.
3DMark
De Apple A19 heeft een benchmark score van punten op 3DMark Benchmark. Hij presteert beter dan de Apple A18 (0 punten) en slechter dan de Apple A18 Pro (0 punten). We hebben deze chip getest in telefoons met een Apple A19 GPU GPU zoals de Apple iPhone 17e en de Apple iPhone 17e. Bekijk in de tabel hieronder hoe deze zich verhoudt tot andere CPU's.