Bærbar PC CHUWI Lapbook 12.3
Se CHUWI Lapbook 12.3 priser, tilbud, spesifikasjoner og alternativer
Tilbud
CHUWI
Lapbook 12.3
Pris
0.00kr
($0.00)
($0.00)
12.3" (2736x1824) Glass / Celeron N3450 / 6Gb / 64GB / 8000mAh / 1384.0g
Farger:
Farger:
Utgått.
Alternativer
CHUWI Lapbook 12.3 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
CHUWI Lapbook 12.3 ble avviklet.
CHUWI Lapbook 12.3 ble avviklet.
Alternativer til CHUWI Lapbook 12.3 :
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Windows 10 |
| Model | Lapbook 12.3 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2736x1824 - Flere modeller med 2736x1824 oppløsning se her |
| Glasstyper | Glass |
| Teknologi | IPS |
| Flerpunktsberøring | 5 |
| Rammestørrelse | 19.5 mm |
| Lysstyrke | 500 cd/m² |
| Størrelse | 12.3 tommer |
Prosessor (CPU)
| Merke | Intel |
| Model | Celeron N3450 - Flere modeller med Celeron N3450 CPU se her |
| Kjerner | 4 |
| CPU-hastighet | 2.2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 14 nm |
| Minne | 0 Gb |
| GPU | Intel® HD Graphics 500 |
| GPU-frekvens | 700 Mhz |
| GPU-kjerner | 12 |
| TDP | 0 W |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 6 Gb - Flere modeller med 6 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 64 GB |
| Støtte for eksternt minne | MicroSD (TF), støtter kort på opptil 256 GB |
Kamera
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 0.3 Mp |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 8000 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Batteritid | 1,5-2 dager |
Sensorer
| Fingeravtrykksensor | Nei |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Ja |
Design
| Størrelse | 299 x 222 x 17,5 mm |
| Vekt | 1384 g |
| Kroppstype | Metall |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB 2.0-porter | 1 |
| USB 3.0-porter | 1 |
| HDMI | Ja |
Beskrivelse
Betalinger
- Debet- / kredittkort (Visa. Mastercard)
Datoer for avtalen
- 05.21.2018 - 05.01.2026
Shipping
sendes innen 7-10 virkedager
Bestill levering
Kina nettbutikker: Generelt leveres ordrer til USA, Storbritannia, India og andre land innen 20-30 dager. For å lære mer, vennligst klikk her.
Garanti
Levering i tide, 100% original, full refusjonsgaranti, returgaranti. For å lære mer, vær så snill klikk her
Tilbehør til CHUWI Lapbook 12.3
CHUWI Lapbook 12.3 Brukernes meninger og anmeldelser
Del tankene dine med andre kunder.
Bli den første til å skrive en brukeranmeldelse CHUWI Lapbook 12.3
Se alle rabatterte produkter