Bärbar dator CHUWI Lapbook 12.3
Köp CHUWI Lapbook 12.3 lägsta pris, deals, specifikationer och alternativ
Köp
CHUWI
Lapbook 12.3
Pris
0.00kr
($0.00)
($0.00)
12.3" (2736x1824) Glas / Celeron N3450 / 6Gb / 64GB / 8000mAh / 1384.0g
Färg:
Färg:
Upphört.
Alternativ
Priser på CHUWI Lapbook 12.3
Vi kontrollerar över 100 butiker och över 1000 kuponger och erbjudanden varje dag för att hitta de billigaste priserna och bästa rabatterna för ditt köp.
CHUWI Lapbook 12.3 har slutat att tillverkas
CHUWI Lapbook 12.3 har slutat att tillverkas
Alternativ till CHUWI Lapbook 12.3 :
Specifikationer
| Operativsystem (OS) | Windows 10 |
| Produkt | Lapbook 12.3 |
| Prestanda | testa antutu- riktmärke ~ . - Jämför med de andra modellerna här |
Skärm
| Skärmupplösning | 2736x1824 - Fler modeller med 2736x1824-upplösning se här |
| Glastyper | Glas |
| Skärmtyp | IPS |
| Multi touch | 5 |
| Ram storlek | 19.5 mm |
| Ljusstyrka | 500 cd/m² |
| Diagonal storlek (metrisk) | 12.3 tum |
Processor (CPU)
| Varumärke | Intel |
| Produkt | Celeron N3450 - Fler modeller med Celeron N3450 CPU se här |
| Processorkärntyp | 4 |
| Processorhastighet | 2.2 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Tillverkningprocess | 14 nm |
| Minne | 0 Gb |
| Processor för grafik (GPU) | Intel® HD Graphics 500 |
| GPU-frekvens | 700 Mhz |
| GPU-kärnor | 12 |
| TDP | 0 W |
| Upload Speed | 0 Mbps |
Minne
| RAM-minne | 6 Gb - Fler modeller med 6 Gb RAM se här |
| Inbyggt minne (ROM) | 64 GB |
| Kompatibla minneskort | MicroSD (TF), stöder kort upp till 256 GB |
Kamera
| Främre kamera | |
| Upplösning | 0.3 Mp |
Anslutningar
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
Batteri
| Batterikapacitet (mAh) | 8000 mAh |
| Typ | Ej avtagbar |
| Batteri-liv | 1,5-2 dagar |
Sensorer
| Fingeravtrycksläsare | Nej |
Ljud
| Ljudprocessor | Integrerad |
| Högtalare | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Hörlursutgång | Ja |
Design
| Höjd, bredd, djup | 299 x 222 x 17,5 mm |
| Vikt | 1384 g |
| Material | Metall |
Språkstöd
| språk | - En detaljerad lista över språk som stöds här |
Gränssnitt / kontakter
| USB 2.0-portar | 1 |
| USB 3.0-portar | 1 |
| HDMI | Ja |
Betalsätt
Betalningar
- Paypal, kredit- eller betalkort (Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, Discover, JCB, UnionPay)
Datum för deal
- 05.21.2018 - 05.01.2026
Frakt
skickas ut inom 1-3 dagar
Leverans
China Online-butiker: I allmänhet levereras beställningar till Sverige, Norge, Danmark och andra länder inom 20-30 dagar. Klicka här om du vill veta mer.
Garanti och retur
Leverans i tid, 100% original, full återbetalningsgaranti, returgaranti. Klicka här om du vill veta mer.
CHUWI Lapbook 12.3 tillbehör
CHUWI Lapbook 12.3: Recension, omdöme och kundbetyg
Berätta vad du tycker om produkten.
Var först med att skriva ett omdöme för CHUWI Lapbook 12.3
Visa alla produkter