Dodocool DA104 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Dodocool DA104 en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Dodocool DA104 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
Dodocool DA104 ble avviklet.
Dodocool DA104 ble avviklet.
Alternativer til Dodocool DA104 :
AnTuTu-referanse
515.62kr
$55.61
592.30kr
$63.88
705.24kr
$76.06
598.33kr
$64.53
580.53kr
$62.61
511.91kr
$55.21
645.71kr
$69.64
986.92kr
$106.44
597.31kr
$64.42
654.61kr
$70.60
126.84kr
$13.68
Kjennetegn
| Model | DA104 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 16 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 101 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |