Fineblue F980 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Fineblue F980 en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Fineblue F980 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
Fineblue F980 ble avviklet.
Fineblue F980 ble avviklet.
Alternativer til Fineblue F980 :
AnTuTu-referanse
513.10kr
$55.61
589.41kr
$63.88
701.79kr
$76.06
595.41kr
$64.53
577.69kr
$62.61
509.41kr
$55.21
642.55kr
$69.64
982.10kr
$106.44
594.39kr
$64.42
651.41kr
$70.60
0.00kr
$0.00
Kjennetegn
| Model | F980 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 16 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 88 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |
| Støykansellering | Ja |