QCY Q29 Pro antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk QCY Q29 Pro en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
QCY Q29 Pro priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
QCY Q29 Pro ble avviklet.
QCY Q29 Pro ble avviklet.
Alternativer til QCY Q29 Pro :
AnTuTu-referanse
515.83kr
$55.61
592.54kr
$63.88
705.52kr
$76.06
598.57kr
$64.53
580.76kr
$62.61
512.12kr
$55.21
645.97kr
$69.64
987.33kr
$106.44
597.55kr
$64.42
654.88kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | Q29 Pro |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 16 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 100 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |