QCY QY19 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk QCY QY19 en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
QCY QY19 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
QCY QY19 ble avviklet.
QCY QY19 ble avviklet.
Alternativer til QCY QY19 :
AnTuTu-referanse
516.56kr
$55.61
593.38kr
$63.88
706.52kr
$76.06
599.42kr
$64.53
581.58kr
$62.61
512.85kr
$55.21
646.89kr
$69.64
988.72kr
$106.44
598.40kr
$64.42
655.80kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | QY19 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 100 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |