QKZ CK8 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk QKZ CK8 en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
QKZ CK8 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
QKZ CK8 ble avviklet.
QKZ CK8 ble avviklet.
Alternativer til QKZ CK8 :
AnTuTu-referanse
516.98kr
$55.61
593.86kr
$63.88
707.09kr
$76.06
599.90kr
$64.53
582.05kr
$62.61
513.26kr
$55.21
647.41kr
$69.64
989.52kr
$106.44
598.88kr
$64.42
656.33kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | CK8 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Nei |
Hodetelefoner
| Impedans | 8 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 100 dB |
| Lengde på kabel | 1.2 m |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |