TWS F1 antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk TWS F1 en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
TWS F1 priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
TWS F1 ble avviklet.
TWS F1 ble avviklet.
Alternativer til TWS F1 :
AnTuTu-referanse
514.80kr
$55.61
591.36kr
$63.88
704.11kr
$76.06
597.37kr
$64.53
579.60kr
$62.61
511.10kr
$55.21
644.68kr
$69.64
985.35kr
$106.44
596.36kr
$64.42
653.57kr
$70.60
Kjennetegn
| Model | F1 |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Trådløsteknologi
| Bluetooth-versjon | Ja |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 100 dB |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |