Xiaomi Piston Basic Edition antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Xiaomi Piston Basic Edition en poengsum på 0 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Xiaomi Piston Basic Edition priser:
Vi sjekker over 100 butikker hver dag for de beste prisene.
Xiaomi Piston Basic Edition ble avviklet.
Xiaomi Piston Basic Edition ble avviklet.
Alternativer til Xiaomi Piston Basic Edition :
AnTuTu-referanse
514.58kr
$55.61
591.11kr
$63.88
703.81kr
$76.06
597.12kr
$64.53
579.36kr
$62.61
510.88kr
$55.21
644.41kr
$69.64
984.93kr
$106.44
596.10kr
$64.42
653.29kr
$70.60
0.00kr
$0.00
Kjennetegn
| Model | Piston Basic Edition |
| Opptreden | test antutu referanse ~ . - Sammenlign med de andre modellene her |
Hodetelefoner
| Impedans | 32 Ω |
| Frekvensområde | 20-20000 Hz |
| Følsomhet | 100 dB |
| Lengde på kabel | 1.25 m |
| Type hodetelefoner | Dynamisk |
| Akustisk prinsipp | Lukket |
| Hodetelefonenes formfaktor | In-ear øretelefoner |
| Hodesett | Ja |