Xiaomi Poco X8 Pro Max antutu-referansetest
I AnTuTu-testen fikk Xiaomi Poco X8 Pro Max en poengsum på 2781109 poeng. Nedenfor kan du sammenligne ytelsen med andre modeller basert på Antutu-testen.
Xiaomi Poco X8 Pro Max priser:
Xiaomi Poco X8 Pro Max blir snart utgitt.
Legg igjen e-posten din , og så snart varene blir solgt, vil du være den første som får vite om den
Alternativer til Xiaomi Poco X8 Pro Max :
AnTuTu-referanse
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 tommer (3200x1440) Buet glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
81793.53kr
$8773.07
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 tommer (2510x1156) Buet glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
3908.03kr
$419.17
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 tommer (2510x1156) Buet glass / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
4352.84kr
$466.88
Xiaomi Poco X8 Pro Max
6.83 tommer (2772x1280) Buet glass / Dimensity 9500s / 12Gb / 256GB / 50Mp / 8500mAh
Snart
Snart
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 tommer (2622x1206) Glass / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
11698.72kr
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 tommer (2622x1206) Glass / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
7286.87kr
$781.58
Vivo X100
6.78 tommer (2800 x 1260) Gorillaglass / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
6154.46kr
$660.12
OnePlus Nord 6
6.78 tommer (2772x1272) Gorillaglass / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
4703.30kr
$504.47
Asus ROG Phone 8
6.78 tommer (2400x1080) Gorillaglass / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
6900.88kr
$740.18
- Merke: Xiaomi
- Model: Poco X8 Pro Max
- Vekt:
- Størrelse:
- Operativsystem: Android 16
- Størrelse: 6.83 tommer
- Oppløsning: 2772x1280
- RAM: 12Gb
- Internminne (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp
- Prosessor (CPU): MediaTek Dimensity 9500s
- Batteri: 8500mAh
Kjennetegn
| Operativsystem (OS) | Android 16 |
| Geekbench-referanse | 8979 (Multi-Core) - Sammenlign med de andre modellene her |
| Produsent | Xiaomi - Vis alle Xiaomi-modeller her |
| Geekbench-referanse | 2841 (Single Core) |
| Model | Poco X8 Pro Max |
| Opptreden | test antutu referanse ~ 2781109. - Sammenlign med de andre modellene her |
Skjerm
| Oppløsning | 2772x1280 - Flere modeller med 2772x1280 oppløsning se her |
| Glasstyper | Buet glass |
| Teknologi | AMOLED |
| Flerpunktsberøring | 10 |
| Bezelless | Ja - Flere modeller med rammeløs skjerm se her |
| Rammestørrelse | 2.9 mm |
| Skjerm til kropp | 89 % |
| Lysstyrke | 750 cd/m² |
| Størrelse | 6.83 tommer |
Prosessor (CPU)
| CPU-type | 1 x ARM Cortex-X925 3.73GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Merke | MediaTek |
| Model | Dimensity 9500s - Flere modeller med Dimensity 9500s CPU se her |
| Utgivelsesdato | 01/15/2026 |
| Kjerner | 8 |
| CPU-hastighet | 3.73 GHz |
| Bit | 64 bit |
| Prosess teknologi | 3 nm |
| Minne | 32 Gb |
| GPU | Mali-G925 Immortalis MP |
| GPU-frekvens | 1612 Mhz |
| GPU-kjerner | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7000 Mbps |
Minne
| RAM (minne) | 12 Gb - Flere modeller med 12 Gb RAM se her |
| Internminne (ROM) | 256 GB |
| Støtte for eksternt minne | Nei |
Kamera
| Hovedkamera | |
| Oppløsning | 50 Mp - Flere modeller med et 50 Mp-kamera, se her |
| Blits | Dobbel LED-blits |
| Frontkamera | |
| Oppløsning | 20 Mp |
| Blits | Nei |
Mobilnettverk
| Frekvens | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Nettverkstype | 5G |
| Antall SIM-kort | nanoSIM + nanoSIM |
Trådløsteknologi
| Wi-Fi Direct | Ja |
| Bluetooth-versjon | Ja |
| NFC | Ja - Flere modeller med NFC se her |
Stedstjeneste
| Nettverksstøtte | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batteri
| Batterikapasitet (mAh) | 8500 mAh |
| Type | Kan ikke fjernes |
| Kan hurtiglades | Ja |
| Standby-tid | 6-7 dager |
| Batteritid | 2-3 dager |
| Arbeidstid i hard modus | 10-12 timer |
| Samtaletid | 30 timer |
| Trådløs lading | Nei |
Sensorer
| Varsler ledet | Nei |
| Fingeravtrykksensor | Ja |
| Nærhetssensor | Ja |
| Lyssensor | Ja |
| Gyrosensor | Ja |
| Akselerometer | Ja |
| Geo-magnetisk | Ja |
| Barometer | Nei |
| IR | Ja |
Lyd
| Audioprosessor | Integrert |
| Innebygd høyttaler | Ja |
| Innebygde mikrofoner | Ja |
| Øretelefon | Nei |
Design
| Kroppstype | Plast |
| Sprut-, vann- og støvbestandig (IP68) | Ja - Flere modeller med IP68 se her |
Språkstøtte
| Språk | - En detaljert liste over støttede språk her |
Grensesnitt / kontakter
| USB Type-C-porter | 1 |
Funksjoner
| Funksjoner | Skjermoppdateringsfrekvens 120Hz , Intradisplay fingeravtrykkskanner , Innebygd skjermkamera foran |