Wyniki testu Infinix GT 50 Pro Geekbench Benchmark
W teście Geekbench Infinix GT 50 Pro uzyskał wynik „Single-core” na poziomie 1855 punktów i „Multi-core” 6683. Poniżej możesz porównać jego wydajność z innymi modelami w oparciu o Geekbench Benchmark.
Infinix GT 50 Pro: najlepsze oferty i ceny
Infinix GT 50 Pro Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Infinix GT 50 Pro: alternatywy:
Geekbench Benchmark
Vivo IQOO Neo 8 Pro
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9200+ / 16Gb / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 5000mAh
1536.69zł
$412.10
Vivo X90s
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9200+ / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 4810mAh
2049.98zł
$549.75
Realme 15 Pro 12/512GB
6.8 cala (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 7 Gen 4 / 12Gb / 512GB / 50MP Sony IMX896 / 7000mAh
1213.88zł
$325.53
Realme 15 Pro 8/256GB
6.8 cala (2800x1280) Gorilla glass / Snapdragon 7 Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX896 / 7000mAh
1049.84zł
$281.54
Apple iPhone 14 Pro Max 6/256GB
6.7 cala (2796x1290) Glass / A16 Bionic / 6Gb / 256GB / 48MP / 4323mAh
3399.74zł
$911.72
Apple iPhone 14 Pro Max 6/512GB
6.7 cala (2796x1290) Glass / A16 Bionic / 6Gb / 512GB / 48MP / 4323mAh
3784.83zł
$1014.99
Apple iPhone 14 Pro Max 6/128GB
6.7 cala (2796x1290) Glass / A16 Bionic / 6Gb / 128GB / 48MP / 4323mAh
3241.75zł
$869.35
Apple iPhone 14 Pro Max 6/1024GB
6.7 cala (2796x1290) Glass / A16 Bionic / 6Gb / 1024GB / 48MP / 4323mAh
5174.34zł
$1387.62
3281.35zł
$879.97
2871.24zł
$769.99
Infinix GT 50 Pro
6.78 cala (2720x1224) Curved Glass / Dimensity 8400 / 12Gb / 256GB / 50MP / 6500mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
4725.56zł
$1267.27
4699.61zł
$1260.31
2349.37zł
$630.04
2792.97zł
$749.00
2407.40zł
$645.60
2256.00zł
$605.00
2867.55zł
$769.00
2498.38zł
$670.00
3650.77zł
$979.04
3194.39zł
$856.65
- Producent: Infinix
- Model: GT 50 Pro
- Waga:
- Wymiary:
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.78 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2720x1224
- Pamięć operacyjna (RAM): 12Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 256GB
- Aparat: 50MP
- Procesor: MediaTek Dimensity 8400
- Bateria: 6500mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 6683 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Infinix - Zobacz wszystkie modele Infinix tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1855 (Single Core) |
| Model | GT 50 Pro |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~1709337. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2720x1224 - Więcej modeli z 2720x1224 patrz tutaj |
| Ochrona | Curved Glass |
| Technologia | AMOLED |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 2.9 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 89 % |
| Jasność | 750 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.78 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1x 3.25GHz ARM Cortex-A725 + 3x 3.0GHz ARM Cortex-A725 + 4x 2.1GHz Cortex-A725 |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Dimensity 8400 - Więcej modeli z Dimensity 8400 patrz tutaj |
| Data premiery | 12/20/2024 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 3.25 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 4 nm |
| Pamięć | 24 Gb |
| Procesor graficzny GPU | ARM Mali Immortalis G720 MC |
| Częstotliwość rdzenia | 1300 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 7 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 3000 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 12 Gb - Więcej modeli z 12 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 256 GB |
| Obsługa kart microSD | Nie |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 50 Mp - Więcej modeli z 50 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 13 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 6500 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 8-9 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | tak |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | tak |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Materiał | Plastikowa rama, szklany korpus |
| Stopień ochrony (IP68) | Nie - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Intradisplay - skaner linii papilarnych , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Częstotliwość odświeżania ekranu 144Hz , Przyciski do gier |