AnTuTu dla Meizu HD21.
W teście AnTuTu Meizu HD21 uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Meizu HD21: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
Meizu HD21: Wycofany z produkcji
Meizu HD21: Wycofany z produkcji
Meizu HD21: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
202.55zł
$55.61
232.67zł
$63.88
277.04zł
$76.06
235.04zł
$64.53
228.05zł
$62.61
201.09zł
$55.21
253.65zł
$69.64
387.69zł
$106.44
234.64zł
$64.42
257.15zł
$70.60
Specyfikacje
| Model | HD21 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 50-20000 Hz |
| Czułość | 99 dB |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Rodzaj słuchawek | Dynamiczny |
| System akustyczny | Otwarty |
| Mikrofon | tak |