Wyniki testu OUKITEL C72 Geekbench Benchmark
W teście Geekbench OUKITEL C72 uzyskał wynik „Single-core” na poziomie 377 punktów i „Multi-core” 1378. Poniżej możesz porównać jego wydajność z innymi modelami w oparciu o Geekbench Benchmark.
OUKITEL C72: najlepsze oferty i ceny
OUKITEL C72 Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
OUKITEL C72: alternatywy:
Geekbench Benchmark
959.80zł
$263.70
Realme C35 4/64GB
6.6 cala (2400x1080) Curved Glass / Tiger T616 / 4Gb / 64GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
443.57zł
$121.87
Realme C35 4/128GB
6.6 cala (2400x1080) Curved Glass / Tiger T616 / 4Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
576.61zł
$158.42
Xiaomi Redmi Note 13 4G 6/128GB non NFC
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 685 / 6Gb / 128GB / 108MP Samsung S5KHM3 / 5000mAh
518.62zł
$142.49
Xiaomi Redmi Note 13 4G 6/128GB NFC
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 685 / 6Gb / 128GB / 108MP Samsung S5KHM3 / 5000mAh
535.51zł
$147.13
Ulefone Note 12
6.82 cala (1640 x 720) Curved Glass / Tiger T310 / 4Gb / 128GB / 13MP Omnivision OV13855 / 7700mAh
351.49zł
$96.57
Huawei Nova 10 SE 8/256GB
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 8Gb / 256GB / 108MP Samsung Bright S5KHM1 / 4500mAh
1507.54zł
$414.19
Xiaomi Poco C65
6.74 cala (1600x720) Curved Glass / Helio G85 / 6Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
457.33zł
$125.65
Huawei Nova 10 SE 8/128GB
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 8Gb / 128GB / 108MP Samsung Bright S5KHM1 / 4500mAh
1018.18zł
$279.74
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
OUKITEL C35
6.56 cala (1600x720) Curved Glass / Tiger T616 / 12Gb / 256GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5150mAh
543.08zł
$149.21
327.54zł
$89.99
UMIDIGI G1 Max
6.52 cala (1600x720) Curved Glass / Tiger T610 / 6Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5150mAh
340.28zł
$93.49
UMIDIGI C1 Max
6.52 cala (1600x720) Curved Glass / Tiger T610 / 6Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5150mAh
375.44zł
$103.15
Motorola Moto G52 4/128GB
6.55 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 4Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
561.06zł
$154.15
Motorola Moto G52 6/128GB
6.55 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 6Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
702.32zł
$192.96
Motorola Moto G52 6/256GB
6.55 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 6Gb / 256GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
648.02zł
$178.04
436.73zł
$119.99
Xiaomi Black Shark 2 8/256Gb
6.39 cala (2340x1080) Gorilla glass / Snapdragon 855 / 8Gb / 256GB / 12MP / 4000mAh
1984.92zł
$545.35
Xiaomi Redmi Note 11 4G Global 4/128GB non-NFC
6.43 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 4Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
621.52zł
$170.76
Xiaomi Redmi Note 11 4G Global 4/128GB NFC
6.43 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 680 / 4Gb / 128GB / 50MP Samsung S5KJN1 / 5000mAh
662.54zł
$182.03
- Producent: OUKITEL
- Model: C72
- Waga: 220g
- Wymiary: 170 x 79.6 x 9.5mm
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.88 cala
- Rozdzielczość ekranu: 1650x720
- Pamięć operacyjna (RAM): 4Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 128GB
- Aparat: 64MP
- Procesor: UNISOC Tiger T615
- Bateria: 5150mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 1378 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | OUKITEL - Zobacz wszystkie modele OUKITEL tutaj |
| Geekbench Benchmark | 377 (Single Core) |
| Model | C72 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~269173. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 1650x720 - Więcej modeli z 1650x720 patrz tutaj |
| Ochrona | Curved Glass |
| Technologia | OGS |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | tak - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Format ramki | 3.6 mm |
| Współczynnik ekran / ciało | 85 % |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.88 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 2 x Cortex-A75 1.8GHz + 6 x Cortex-A55 1.6GHz |
| Producent | UNISOC |
| Nazwa procesora | Tiger T615 - Więcej modeli z Tiger T615 patrz tutaj |
| Data premiery | 07/20/2024 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 1.8 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 12 nm |
| Pamięć | 12 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G57MC |
| Częstotliwość rdzenia | 850 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 1 |
| TDP | 10 W |
| Features | Unisoc modem |
| Upload Speed | 250 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 4 Gb - Więcej modeli z 4 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 128 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 2Tb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 64 Mp - Więcej modeli z 64 Mpx patrz tutaj |
| Flesz | Pojedyncza dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 8 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 850 / 900 / 2100 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3(1800) / B7(2600) |
| Typ sieci | 4G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM lub microSD |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | Nie - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 5150 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 6-7 dni |
| Normalny czas pracy | 2-3 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 8-9 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | Nie |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | tak |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 170 x 79.6 x 9.5 mm |
| Waga | 220 g |
| Materiał | Plastik |
| Stopień ochrony (IP68) | Nie - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu 90Hz , Dodatkowy ekran |