AnTuTu dla Xiaomi Piston Basic Edition.
W teście AnTuTu Xiaomi Piston Basic Edition uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Xiaomi Piston Basic Edition: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
Xiaomi Piston Basic Edition: Wycofany z produkcji
Xiaomi Piston Basic Edition: Wycofany z produkcji
Xiaomi Piston Basic Edition: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
206.12zł
$55.61
236.77zł
$63.88
281.92zł
$76.06
239.18zł
$64.53
232.06zł
$62.61
204.64zł
$55.21
394.52zł
$106.44
258.12zł
$69.64
238.77zł
$64.42
261.68zł
$70.60
0.00zł
$0.00
Specyfikacje
| Model | Piston Basic Edition |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Czułość | 100 dB |
| Długość przewodu | 1.25 m |
| Rodzaj słuchawek | Dynamiczny |
| System akustyczny | Zamknięte |
| Współczynnik kształtu | Słuchawki douszne |
| Mikrofon | tak |