AnTuTu dla Yeston Radeon RX570.
W teście AnTuTu Yeston Radeon RX570 uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
Yeston Radeon RX570: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
Yeston Radeon RX570: Wycofany z produkcji
Yeston Radeon RX570: Wycofany z produkcji
Yeston Radeon RX570: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
203.08zł
$55.61
233.28zł
$63.88
277.76zł
$76.06
235.66zł
$64.53
228.65zł
$62.61
201.62zł
$55.21
254.32zł
$69.64
388.71zł
$106.44
235.26zł
$64.42
257.82zł
$70.60
Specyfikacje
| Model | Radeon RX570 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 4 Gb - Więcej modeli z 4 Gb RAM patrz tutaj |
| Typ zastosowanej pamięci | DDR5 |
| Częstotliwość taktowania pamięci | 7000 MHz |
| Szyna pamięci | 256 bit |
Chipset / GPU
| Producent | Radeon |
| Model | RX570 |
| Zegar bazowy (GPU) | 1244 GHz |
Zasilanie
| Dodatkowe złącza zasilania | 1 x 8pin |
| Zalecana moc zasilacza | 120 W |