AnTuTu dla iLife V7.
W teście AnTuTu iLife V7 uzyskał wynik 0 punktów. Poniżej możesz porównać jego wydajność z wydajnością innych modeli według testu AnTuTu Benchmark.
iLife V7: najlepsze oferty i ceny
Codziennie sprawdzamy najlepsze ceny w ponad 100 sklepach.
iLife V7: Wycofany z produkcji
iLife V7: Wycofany z produkcji
iLife V7: alternatywy:
AnTuTu Benchmark
202.15zł
$55.61
232.21zł
$63.88
276.49zł
$76.06
234.57zł
$64.53
227.59zł
$62.61
200.69zł
$55.21
253.15zł
$69.64
386.92zł
$106.44
234.17zł
$64.42
256.64zł
$70.60
Specyfikacje
| Model | V7 |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Wyświetlacz LCD | Nie |
Komunikacja
| Sterowanie za pomocą smartfona | tak |
| Pilot zdalnego sterowania | tak |
Bateria
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Normalny czas pracy | 2,5 godziny |
| Bateria | Li-ion |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 340 x 340 x 80 mm |
| Waga | 2950 g |
Czyszczenie
| Moc Ssąca | 400 Pa |
| Poziom hałasu | 50 dB |
| Obszar czyszczenia | 180 m² |
| Wirtualna ściana | Nie |
| Funkcja mopowania | tak |
| Pojemność zbiornika na kurz | 300 ml |