HomTom S77 Benchmark HomTom S77
V testovaní aplikácie HomTom S77 získal HomTom S77 skóre „Single-core“ 161 bodov a skóre „Multi-core“ 538 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
HomTom S77 :
HomTom S77 bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k HomTom S77 :
Benchmark Geekbench
90.37€
$104.87
100.72€
$116.87
93.10€
$108.03
59.74€
$69.32
67.90€
$78.79
Samsung Galaxy M12 4/64GB
6.4 palca (1600x720) Gorilské sklo / Exynos 850 / 4Gb / 64GB / 48Mp Samsung GM2 / 5000mAh
148.61€
$172.45
73.17€
$84.91
Samsung Galaxy M12 3/32GB
6.4 palca (1600x720) Gorilské sklo / Exynos 850 / 3Gb / 32GB / 48Mp Samsung GM2 / 5000mAh
125.44€
$145.56
112.01€
$129.98
137.87€
$159.99
94.99€
$110.23
76.85€
$89.18
70.07€
$81.31
Čoskoro
Čoskoro
88.17€
$102.31
Blackview A55 Pro
6.53 palca (1600x720) Zakrivené sklo / Helio P22 / 4Gb / 64GB / 13Mp Sony IMX258 / 4780mAh
70.20€
$81.46
68.93€
$79.99
73.47€
$85.25
64.50€
$74.84
134.43€
$155.99
82.64€
$95.90
- Výrobca: HomTom
- Meno modela: S77
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 9.0
- Veľkosť displeja: 6.1 palca
- Rozlíšenie: 1520x720
- RAM: 3Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 32GB
- Kamera: 13Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Helio A22
- Batéria: 6000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 9.0 |
| Benchmark Geekbench | 538 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | HomTom - Pozrite si všetky modely HomTom tu |
| Benchmark Geekbench | 161 (Single Core) |
| Meno modela | S77 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 51367. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 1520x720 - Viac modelov s rozlíšením 1520x720 nájdete tu |
| Typy skla | Zakrivené sklo |
| Typ displeja | OGS |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Jas | 420 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.1 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 4 x procesor Cortex-A53 2 GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Helio A22 - Viac modelov s procesorom Helio A22 nájdete tu |
| Dátum vydania | 6/17/2018 |
| CPU Kernel | 4 |
| CPU Frekvencia | 2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 12 nm |
| Kapacita | 6 Gb |
| GPU Model | PowerVR GE8320 |
| Frekvencia GPU | 660 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 4 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 3 Gb - Viac modelov s 3 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 32 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podporuje karty až do 256 GB |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Duálny fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie | 13 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 13 Mp nájdete tu |
| Blesk | LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 8 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM alebo microSD (TF) |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Nie - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 6000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Nie |
| Pohotovostný čas | 8-9 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 14-15 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Áno |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Nie |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Materiál | Plast |
| S hodnotením IP68 | Nie - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| micro USB | 1 |