Oppo Find X8 Benchmark Oppo Find X8
V testovaní aplikácie Oppo Find X8 získal Oppo Find X8 skóre „Single-core“ 2743 bodov a skóre „Multi-core“ 9951 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
Oppo Find X8 :
Oppo Find X8 bude čoskoro uvedený na trh.
Zanechajte svoj e-mail a hneď ako sa začne tovar predávať, budete o ňom vedieť ako prví
Alternatívy k Oppo Find X8 :
Benchmark Geekbench
Oppo Find N6
8.12 palca (2480x2248) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16Gb / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP5 / 6000mAh
1380.61€
$1612.25
Xiaomi Poco F8 Ultra 16/512GB
6.9 palca (2608x1200) Zakrivené sklo / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
550.88€
$643.30
Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB
6.9 palca (2608x1200) Zakrivené sklo / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
510.03€
$595.60
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 palca (2622x1206) Sklo / A19 Pro / 12Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX903 / 3988mAh
1074.51€
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 palca (2622x1206) Sklo / A19 / 8Gb / 256GB / 48Mp Sony IMX904 / 3692mAh
669.29€
$781.58
ZTE Nubia Z70S Ultra
6.85 palca (2688x1216) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp Omnivision Light Master 990 / 6600mAh
524.60€
$612.62
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 palca (3200x1440) Zakrivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
7478.49€
$8733.21
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 palca (2510x1156) Zakrivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 512GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
399.80€
$466.88
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 palca (2510x1156) Zakrivené sklo / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
358.95€
$419.17
Vivo X200 Pro
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Dimensity 9400 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT-818 / 6000mAh
569.26€
$664.77
Oppo Find X8
6.59 palca (2780x1264) Gorilské sklo / Dimensity 9400 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT700C / 5630mAh
Čoskoro
Čoskoro
Vivo IQOO 12 Pro
6.78 palca (3200x1440) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 256GB / 50Mp OmniVision OV50H / 5100mAh
714.83€
$834.76
Vivo IQOO 12
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp OmniVision OV50H / 5000mAh
567.39€
$662.58
Asus ROG Phone 8
6.78 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 5500mAh
638.66€
$745.81
Xiaomi 14 12/256Gb
6.36 palca (2400x1080) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX890 / 4610mAh
638.56€
$745.70
Xiaomi 14 8/256Gb
6.36 palca (2670x1200) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 8Gb / 256GB / 50Mp Omnivision OVX9000 (Light Hunter 900) / 4610mAh
641.42€
$749.04
Vivo X100
6.78 palca (2800 x 1260) Gorilské sklo / Dimensity 9300 / 12Gb / 256GB / 50Mp Sony IMX920 / 5000mAh
565.28€
$660.12
Honor 400 Pro 12/512GB
6.7 palca (2800x1280) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 12Gb / 512GB / 200Mp Samsung ISOCELL HP3 / 6000mAh
499.98€
$583.87
OnePlus Nord 6
6.78 palca (2772x1272) Gorilské sklo / Snapdragon 8s Gen 4 / 8Gb / 256GB / 50Mp Sony LYT600 / 9000mAh
435.28€
$508.31
OnePlus 12
6.82 palca (3168x1440) Gorilské sklo / Snapdragon 8 Gen 3 / 16Gb / 512GB / 50Mp Sony LYTIA-T808 / 5400mAh
769.84€
$899.00
1249.06€
$1458.62
- Výrobca: Oppo
- Meno modela: Find X8
- Hmotnost: 193g
- Rozmery: 157.35 x 74.33 x 7.85mm
- Operačný systém: Android 15
- Veľkosť displeja: 6.59 palca
- Rozlíšenie: 2780x1264
- RAM: 12Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 256GB
- Kamera: 50Mp Sony LYT700C
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Dimensity 9400
- Batéria: 5630mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 15 |
| Benchmark Geekbench | 9951 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | Oppo - Pozrite si všetky modely Oppo tu |
| Benchmark Geekbench | 2743 (Single Core) |
| Meno modela | Find X8 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 3178377. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 2780x1264 - Viac modelov s rozlíšením 2780x1264 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | AMOLED |
| Multi-touch | 10 |
| Bezelless | Áno - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Veľkosť rámu | 2.9 mm |
| Pomer displej - telo | 90 % |
| Jas | 750 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 6.59 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 1 x ARM Cortex-X925 3.63GHz + 3 x ARM Cortex-X4 3.3GHz + 4 x Cortex-A720 2.4GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Dimensity 9400 - Viac modelov s procesorom Dimensity 9400 nájdete tu |
| Dátum vydania | 10/09/2024 |
| CPU Kernel | 8 |
| CPU Frekvencia | 3.63 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 3 nm |
| Kapacita | 32 Gb |
| GPU Model | Mali-G925 Immortalis MP |
| Frekvencia GPU | 1612 Mhz |
| Jadrá GPU | 12 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 3000 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 12 Gb - Viac modelov s 12 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 256 GB |
| Miesto pre kartu | Nie |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 50 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 50 Mp nájdete tu |
| Model | Sony LYT700C - Viac modelov s Sony LYT700C nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 32 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Frekvencia siete | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Typ siete | 5G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Áno - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 5630 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 10-12 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Áno |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Áno |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Áno |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Nie |
Prevedenie
| Rozmery | 157.35 x 74.33 x 7.85 mm |
| Hmotnost | 193 g |
| Materiál | Kovový rám a sklenené puzdro |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| Porty USB typu C | 1 |
Ďalšie vlastnosti
| Ďalšie vlastnosti | Predná kamera so zabudovaným displejom , 3x optické zväčšenie , Skener odtlačkov prstov Intradisplay , Obnovovacia frekvencia obrazovky 120 Hz |