ZOJI Z55 Benchmark ZOJI Z55
V testovaní aplikácie ZOJI Z55 získal ZOJI Z55 skóre „Single-core“ 162 bodov a skóre „Multi-core“ 538 . Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi založenými na referenčnej hodnote Geekbench.
ZOJI Z55 :
Denne kontrolujeme viac ako 100 obchodov, aby sme našli tie najlepšie ceny.
ZOJI Z55 bol prerušený.
ZOJI Z55 bol prerušený.
Alternatívy k ZOJI Z55 :
Benchmark Geekbench
61.37€
$71.67
92.17€
$107.63
49.29€
$57.56
63.89€
$74.61
97.02€
$113.30
68.50€
$79.99
72.04€
$84.13
86.44€
$100.94
87.59€
$102.29
89.80€
$104.87
0.00€
$0.00
59.36€
$69.32
67.47€
$78.79
100.08€
$116.87
72.71€
$84.91
92.51€
$108.03
Samsung Galaxy M12 4/64GB
6.4 palca (1600x720) Gorilské sklo / Exynos 850 / 4Gb / 64GB / 48Mp Samsung GM2 / 5000mAh
141.81€
$165.60
Samsung Galaxy M12 3/32GB
6.4 palca (1600x720) Gorilské sklo / Exynos 850 / 3Gb / 32GB / 48Mp Samsung GM2 / 5000mAh
119.70€
$139.78
82.12€
$95.90
76.37€
$89.18
133.58€
$155.99
- Výrobca: ZOJI
- Meno modela: Z55
- Hmotnost:
- Rozmery:
- Operačný systém: Android 9.0
- Veľkosť displeja: 5.7 palca
- Rozlíšenie: 1440x720
- RAM: 3Gb
- Veľkosť pamäti (ROM): 32GB
- Kamera: 13Mp
- Systém na čipe (CPU): MediaTek Helio A22
- Batéria: 4000mAh
Charakteristika
| Operačný systém (OS) | Android 9.0 |
| Benchmark Geekbench | 538 (Multi-Core) - porovnajte s ostatnými modelmi tu |
| Výrobca | ZOJI - Pozrite si všetky modely ZOJI tu |
| Benchmark Geekbench | 162 (Single Core) |
| Meno modela | Z55 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ 48301. - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Displej
| Rozlíšenie | 1440x720 - Viac modelov s rozlíšením 1440x720 nájdete tu |
| Typy skla | Gorilské sklo |
| Typ displeja | OGS |
| Multi-touch | 5 |
| Bezelless | Nie - Ďalšie modely s displejom bez rámov nájdete tu |
| Jas | 400 cd/m² |
| Veľkosť displeja | 5.7 palca |
Systém na čipe (CPU)
| Architektúra CPU | 4 x procesor Cortex-A53 2 GHz |
| Výrobca | MediaTek |
| Model | Helio A22 - Viac modelov s procesorom Helio A22 nájdete tu |
| Dátum vydania | 6/17/2018 |
| CPU Kernel | 4 |
| CPU Frekvencia | 2 GHz |
| Trocha | bit 64 bit |
| Technológia procesu | 12 nm |
| Kapacita | 6 Gb |
| GPU Model | PowerVR GE8320 |
| Frekvencia GPU | 660 Mhz |
| Jadrá GPU | 2 |
| TDP | 4 W |
| Features | MediaTek modem |
| Upload Speed | 50 Mbps |
Kapacita
| RAM (pamäť) | 3 Gb - Viac modelov s 3 Gb RAM nájdete tu |
| Veľkosť pamäti (ROM) | 32 GB |
| Miesto pre kartu | MicroSD (TF), podporuje karty až do 128 GB |
Kamera
| Zadný fotoaparát | |
| Duálny fotoaparát | Áno |
| Rozlíšenie | 13 Mp - Viac modelov s fotoaparátom 13 Mp nájdete tu |
| Blesk | Duálny LED blesk |
| Predný fotoaparát | |
| Rozlíšenie | 8 Mp |
| Blesk | Nie |
Mobilné pripojenie
| Typ siete | 4G |
| SIM karta | nanoSIM + nanoSIM |
bezdrôtové pripojenie
| Wi-Fi | Áno |
| Bluetooth | Áno |
| NFC | Nie - viac modelov s NFC nájdete tu |
Poloha
| Podpora siete | GPS, A-GPS |
Batéria
| Kapacita batérie (mAh) | 4000 mAh |
| Typ batérie | Neodnímateľný |
| Rýchle nabíjanie | Áno |
| Pohotovostný čas | 6-7 dní |
| Životnosť batérie | 3-4 dni |
| Pracovná doba v tvrdom režime | 8-9 hodín |
| Doba hovoru | 30 hodín |
| Bezdrôtové nabíjanie | Nie |
Senzory
| Informačnú diódu | Nie |
| čítačku odtlačkov | Áno |
| Senzor blízkosti | Áno |
| Senzor okolitého svetla | Áno |
| Gyroskop | Nie |
| Akcelerometer | Áno |
| Digitálny kompas | Nie |
| Barometer | Nie |
| IrDA | Nie |
Audio
| Zvukový procesor | Integrovaný |
| Vstavaný reproduktor | Áno |
| Vstavaný mikrofón | Áno |
| Headset jack | Áno |
Prevedenie
| Materiál | Plasty a guma |
| S hodnotením IP68 | Áno - Viac modelov s IP68 nájdete tu |
Podporované jazyky
| Jazyky | - Podrobný zoznam podporovaných jazykov tu |
Rozhrania / konektory
| micro USB | 1 |