Doogee V Max 2 Pro Geekbench Benchmark testi
Geekbench testinde Doogee V Max 2 Pro, 1431 puan ve "Single-core" 4677 puan "Multi-core" skor sonuçlarını aldı. Aşağıda, Geekbench Benchmark temel alınarak performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Doogee V Max 2 Pro Fiyatları
Doogee V Max 2 Pro yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Doogee V Max 2 Pro'ye alternatifler:
Geekbench Benchmark
Honor Magic V2
7.92 inç (2344x2156) Kavisli Cam / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16GB / 512GB / 50MP / 5000mAh
65672.71₺
$1430.70
44938.55₺
$979.00
38053.17₺
$829.00
40348.30₺
$879.00
28872.67₺
$629.00
59627.35₺
$1299.00
50446.85₺
$1099.00
45856.60₺
$999.00
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 8/256GB
6.67 inç (2712x1220) Kavisli Cam / Dimensity 8300 / 8GB / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 5000mAh
12252.75₺
$266.93
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 12/512GB
6.67 inç (2712x1220) Kavisli Cam / Dimensity 8300 / 12GB / 512GB / 64MP OmniVision OV64B / 5000mAh
15042.71₺
$327.71
Doogee V Max 2 Pro
6.78 inç (2460x1080) Goril bardağı / Dimensity 8300 / 16GB / 1024GB / 200MP Samsung ISOCELL HP2 / 22000mAh
Çok yakında
Çok yakında
Vivo X90 12/256GB
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9200 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 4810mAh
27553.90₺
$600.27
Vivo X90 12/512GB
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9200 / 12GB / 512GB / 50MP Sony IMX866 / 4810mAh
32367.69₺
$705.14
Vivo X90 8/256GB
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9200 / 8GB / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 4810mAh
23454.34₺
$510.96
Samsung Galaxy Z Flip5
6.7 inç (2640x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Gen 2 / 8GB / 256GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
26049.67₺
$567.50
Vivo X90 Pro 8/256GB
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9200 / 8GB / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 4870mAh
29989.02₺
$653.32
Xiaomi Mix Fold 3 12/256GB
8.03 inç (2160x1916) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX800 / 4800mAh
67853.53₺
$1478.21
Xiaomi Poco F5 8/256GB
6.67 inç (2400x1080) Kavisli Cam / Snapdragon 7+ Gen 2 / 8GB / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 5000mAh
13532.52₺
$294.81
Oppo Find X6 12/256GB
6.74 inç (2772x1240) Goril bardağı / Dimensity 9200 / 12GB / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4800mAh
26615.65₺
$579.83
Samsung Galaxy Z Fold5
7.6 inç (2176x1812) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Gen 2 / 12GB / 256GB / 50MP Samsung GN3 / 4400mAh
53670.58₺
$1169.23
Vivo IQOO 11 Pro 16/512GB
6.78 inç (3200x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Gen 2 / 16GB / 512GB / 50MP Sony IMX866 / 4700mAh
37498.21₺
$816.91
- Üretici firma: Doogee
- Model: V Max 2 Pro
- Ağırlık: 635g
- Boyutlar: 184.89 x 84.6 x 29.4mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.78 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 2460x1080
- RAM Kapasitesi: 16GB
- Dahili Hafıza (ROM): 1024GB
- Kamera: 200MP Samsung ISOCELL HP2
- Chipset (CPU): MediaTek Dimensity 8300
- Batarya: 22000mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 4677 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Doogee - ZTüm Doogee modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 1431 (Single Core) |
| model | V Max 2 Pro |
| Performans | Antutu Benchmark ~ 1370932 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 2460x1080 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | Ogs |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Değil - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Ekran parlaklığı | 650 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.78 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 1x 3.35GHz ARM Cortex-A715 + 3x 3.2GHz ARM Cortex-A715 + 4x 2.2GHz Cortex-A510 |
| Üretici firma | MediaTek |
| model | Dimensity 8300 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 11/21/2023 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 3.35 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 4 nm |
| Bellek | 24 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Mali-G615 MP |
| GPU frekansı | 1400 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7900 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 16 GB - Diğer modellere bakın 16 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 1024 GB |
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 2 TB'a kadar kartlar için destek |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 200 MP - 200 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Samsung ISOCELL HP2 - View Samsung ISOCELL HP2 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 32 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 22000 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 8-9 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 5-6 gün |
| Sürekli kullanım | 14-15 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Değil |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | Değil |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 184.89 x 84.6 x 29.4 mm |
| Ağırlık | 635 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal, kauçuk |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | Ekran yenileme hızı 120Hz , Dahili ön kamera , Gece kamera modülü |