Wyniki testu Doogee V Max 2 Pro Geekbench Benchmark
W teście Geekbench Doogee V Max 2 Pro uzyskał wynik „Single-core” na poziomie 1431 punktów i „Multi-core” 4677. Poniżej możesz porównać jego wydajność z innymi modelami w oparciu o Geekbench Benchmark.
Doogee V Max 2 Pro: najlepsze oferty i ceny
Doogee V Max 2 Pro Wkrótce w sprzedaży
Zostaw swój e-mail dzięki czemu otrzymasz powiadomienie, gdy tylko smartfon pojawi się w sprzedaży
Doogee V Max 2 Pro: alternatywy:
Geekbench Benchmark
Honor Magic V2
7.92 cala (2344x2156) Curved Glass / Snapdragon 8+ Gen 2 / 16Gb / 512GB / 50MP / 5000mAh
5211.11zł
$1430.70
3565.86zł
$979.00
3019.51zł
$829.00
3201.63zł
$879.00
2291.04zł
$629.00
4731.42zł
$1299.00
4002.95zł
$1099.00
3638.71zł
$999.00
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 8/256GB
6.67 cala (2712x1220) Curved Glass / Dimensity 8300 / 8Gb / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 5000mAh
972.25zł
$266.93
Xiaomi Poco X6 Pro 5G 12/512GB
6.67 cala (2712x1220) Curved Glass / Dimensity 8300 / 12Gb / 512GB / 64MP OmniVision OV64B / 5000mAh
1193.64zł
$327.71
Doogee V Max 2 Pro
6.78 cala (2460x1080) Gorilla glass / Dimensity 8300 / 16Gb / 1024GB / 200MP Samsung ISOCELL HP2 / 22000mAh
Wkrótce w sprzedaży
Wkrótce w sprzedaży
Vivo X90 12/256GB
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9200 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 4810mAh
2186.40zł
$600.27
Vivo X90 12/512GB
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9200 / 12Gb / 512GB / 50MP Sony IMX866 / 4810mAh
2568.37zł
$705.14
Vivo X90 8/256GB
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9200 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX866 / 4810mAh
1861.10zł
$510.96
Samsung Galaxy Z Flip5
6.7 cala (2640x1080) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 8Gb / 256GB / 12MP Sony IMX563 / 3700mAh
2067.04zł
$567.50
Vivo X90 Pro 8/256GB
6.78 cala (2800 x 1260) Gorilla glass / Dimensity 9200 / 8Gb / 256GB / 50MP Sony IMX989 / 4870mAh
2379.62zł
$653.32
Xiaomi Mix Fold 3 12/256GB
8.03 cala (2160x1916) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX800 / 4800mAh
5384.16zł
$1478.21
Xiaomi Poco F5 8/256GB
6.67 cala (2400x1080) Curved Glass / Snapdragon 7+ Gen 2 / 8Gb / 256GB / 64MP OmniVision OV64B / 5000mAh
1073.80zł
$294.81
Oppo Find X6 12/256GB
6.74 cala (2772x1240) Gorilla glass / Dimensity 9200 / 12Gb / 256GB / 50MP Sony IMX890 / 4800mAh
2111.95zł
$579.83
Samsung Galaxy Z Fold5
7.6 cala (2176x1812) Curved Glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 12Gb / 256GB / 50MP Samsung GN3 / 4400mAh
4258.75zł
$1169.23
Vivo IQOO 11 Pro 16/512GB
6.78 cala (3200x1440) Gorilla glass / Snapdragon 8 Gen 2 / 16Gb / 512GB / 50MP Sony IMX866 / 4700mAh
2975.47zł
$816.91
- Producent: Doogee
- Model: V Max 2 Pro
- Waga: 635g
- Wymiary: 184.89 x 84.6 x 29.4mm
- System operacyjny: Android 16
- Przekątna ekranu: 6.78 cala
- Rozdzielczość ekranu: 2460x1080
- Pamięć operacyjna (RAM): 16Gb
- Pamięć wewnętrzna (ROM): 1024GB
- Aparat: 200MP Samsung ISOCELL HP2
- Procesor: MediaTek Dimensity 8300
- Bateria: 22000mAh
Specyfikacje
| System operacyjny (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 4677 (Multi-Core) - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
| Producent | Doogee - Zobacz wszystkie modele Doogee tutaj |
| Geekbench Benchmark | 1431 (Single Core) |
| Model | V Max 2 Pro |
| Wydajność | Test porównawczy antutu ~1370932. - Kliknij link, by porównać wynik z innymi modelami |
Ekran
| Rozdzielczość ekranu | 2460x1080 - Więcej modeli z 2460x1080 patrz tutaj |
| Ochrona | Gorilla glass |
| Technologia | OGS |
| Multitouch | 10 |
| Bezramkową konstrukcją | Nie - Więcej modeli z bezramkową konstrukcją patrz tutaj |
| Jasność | 650 cd/m² |
| Przekątna ekranu | 6.78 cala |
Procesor (CPU)
| Architektura procesora | 1x 3.35GHz ARM Cortex-A715 + 3x 3.2GHz ARM Cortex-A715 + 4x 2.2GHz Cortex-A510 |
| Producent | MediaTek |
| Nazwa procesora | Dimensity 8300 - Więcej modeli z Dimensity 8300 patrz tutaj |
| Data premiery | 11/21/2023 |
| Ilość rdzeni procesora | 8 |
| Częstotliwość taktowania | 3.35 GHz |
| Pojemność cyfr | 64 bit |
| Litografia | 4 nm |
| Pamięć | 24 Gb |
| Procesor graficzny GPU | Mali-G615 MP |
| Częstotliwość rdzenia | 1400 Mhz |
| Liczba rdzeni GPU | 6 |
| TDP | 10 W |
| Features | MediaTek 5G modem |
| Upload Speed | 7900 Mb/s |
Pamięć
| Pamięć zewnętrzna RAM | 16 Gb - Więcej modeli z 16 Gb RAM patrz tutaj |
| Pamięć zewnętrzna (ROM) | 1024 GB |
| Obsługa kart microSD | MicroSD obsługuje karty do 2Tb |
Aparat fotograficzny
| Kamera tylna, podstawowa | |
| Rozdzielczość matrycy | 200 Mp - Więcej modeli z 200 Mpx patrz tutaj |
| Model matrycy | Samsung ISOCELL HP2 - Więcej modeli z Samsung ISOCELL HP2 patrz tutaj |
| Flesz | Podwójna dioda LED |
| Przednia kamera, selfie | |
| Rozdzielczość matrycy | 32 MP |
| Flesz | Nie |
Komunikacja
| Częstotliwość | 2G (GSM): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz 3G (WCDMA): 800 / 850 / 1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1(2100) / B3 (1800) / B7(2600) 5G |
| Typ sieci | 5G |
| Standard kart SIM | nanoSIM + nanoSIM |
Komunikacja
| Wi-Fi | tak |
| Bluetooth | tak |
| NFC | tak - Więcej modeli z NFC patrz tutaj |
Lokalizacja
| System nawigacji satelitarnej | GPS, A-GPS, GLONAS |
Bateria
| Pojemność baterii | 22000 mAh |
| Typ baterii | Nieusuwalny |
| Szybkie ładowanie | tak |
| Max. czas czuwania | 8-9 dni |
| Normalny czas pracy | 5-6 dni |
| Czas pracy przy stałym użytkowaniu | 14-15 godzin |
| Max. czas rozmów | 30 godzin |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
Czujniki
| Dioda doświetlająca | Nie |
| Czytnik linii papilarnych | tak |
| Czujnik zbliżeniowy | tak |
| Czujnik oświetlenia zewnętrznego | tak |
| Żyroskop | tak |
| Akcelerometr | tak |
| Kompas | tak |
| Barometr | Nie |
| Port podczerwieni | Nie |
Dźwięk
| Układ audio | Zintegrowany |
| Głośniki | tak |
| Wbudowane mikrofon | tak |
| Gniazdo słuchawkowe | Nie |
Cechy fizyczne
| Wymiary | 184.89 x 84.6 x 29.4 mm |
| Waga | 635 g |
| Materiał | Metal i guma |
| Stopień ochrony (IP68) | tak - Więcej modeli z IP68 patrz tutaj |
Obsługiwane języki
| Języki | Polski, angielski, niemiecki, hiszpański, portugalski, włoski, francuski, duński, chiński uproszczony, chiński tradycyjny itp. - Szczegółowa lista obsługiwanych języków tutaj |
Interfejs
| USB Typ-C | 1 |
Cechy
| Funkcje dodatkowe | Częstotliwość odświeżania ekranu 120 Hz , Wbudowana przednia kamera wyświetlacza , Night Vision Camera |