Jabra Talk 2 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Jabra Talk 2 0 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Jabra Talk 2 Fiyatları
100'den fazla çevrimiçi mağazada her gün fiyatları, promosyonları ve kuponları kontrol ediyor ve en iyi fırsatları buluyoruz.
Jabra Talk 2 durduruldu
Jabra Talk 2 durduruldu
Jabra Talk 2'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
2549.90₺
$55.61
2929.11₺
$63.88
3487.60₺
$76.06
2958.91₺
$64.53
2870.88₺
$62.61
2531.56₺
$55.21
4880.63₺
$106.44
2953.87₺
$64.42
3237.24₺
$70.60
Genel bilgi
| model | Talk 2 |
| Performans | antutu Benchmark ~ sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Kablosuz arayüzler
| Bluetooth | var |
Kulaklık
| Empedans | 32 Ω |
| Frekans Aralığı | 300-3400 Hz |
| Ses Basınç Seviyesi | 108 dB |
| Sürücü Tipi | Dinamik |
| Akustik tasarım | Kapalı |
| Kullanım Tipi | Intracanal |
| kulaklık | Evet |