Oppo Find X9 Ultra Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde Oppo Find X9 Ultra 3997073 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
Oppo Find X9 Ultra Fiyatları
Oppo Find X9 Ultra yakında piyasaya çıkacak.
E-postanızı gönderirseniz ürünler satışa çıkar çıkmaz ilk bilen siz olacaksınız
Oppo Find X9 Ultra'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
Oppo Find X9 Ultra
6.83 inç (3120x1440) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 12GB / 512GB / 200MP Sony LYT-901 / 7050mAh
Çok yakında
Çok yakında
Oppo Find N6
8.12 inç (2480x2248) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 200MP Samsung ISOCELL HP5 / 6000mAh
73926.98₺
$1612.25
Xiaomi Poco F8 Ultra 12/256GB
6.9 inç (2608x1200) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
27310.22₺
$595.60
Xiaomi Poco F8 Ultra 16/512GB
6.9 inç (2608x1200) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite Gen 5 / 16GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6500mAh
29497.43₺
$643.30
ZTE Nubia Z70S Ultra
6.85 inç (2688x1216) Goril bardağı / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP Omnivision Light Master 990 / 6600mAh
28090.65₺
$612.62
Vivo X200 Pro
6.78 inç (2800 x 1260) Goril bardağı / Dimensity 9400 / 12GB / 256GB / 50MP Sony LYT-818 / 6000mAh
30481.90₺
$664.77
Xiaomi Poco F7 Ultra
6.67 inç (3200x1440) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6000mAh
28249.30₺
$616.08
Xiaomi Poco F8 Pro 12/512GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 512GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
21407.99₺
$466.88
Xiaomi Poco F8 Pro 12/256GB
6.59 inç (2510x1156) Kavisli Cam / Snapdragon 8 Elite (Gen 4) / 12GB / 256GB / 50MP OmniVision Light Hunter 800 / 6200mAh
19220.33₺
$419.17
Apple iPhone 17 Pro eSIM + eSIM 12/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 Pro / 12GB / 256GB / 48MP Sony IMX903 / 3988mAh
57536.27₺
$1254.79
Apple iPhone 17 eSIM + eSIM 8/256GB
6.3 inç (2622x1206) Bardak / A19 / 8GB / 256GB / 48MP Sony IMX904 / 3692mAh
35838.02₺
$781.58
- Üretici firma: Oppo
- Model: Find X9 Ultra
- Ağırlık: 235g
- Boyutlar: 163.2 x 77 x 8.7mm
- İşletim Sistemi: Android 16
- Boyut: 6.83 inç
- Ekran Çözünürlüğü: 3120x1440
- RAM Kapasitesi: 12GB
- Dahili Hafıza (ROM): 512GB
- Kamera: 200MP Sony LYT-901
- Chipset (CPU): Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5
- Batarya: 7050mAh
Genel bilgi
| İşletim Sistemi (OS) | Android 16 |
| Geekbench Benchmark | 12177 (Multi-Core) - Burada diğer modellere karşılaştırın |
| Üretici firma | Oppo - ZTüm Oppo modellerini görmek için buraya tıklayın |
| Geekbench Benchmark | 3776 (Single Core) |
| model | Find X9 Ultra |
| Performans | antutu Benchmark ~ 3997073 sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Ekran Çözünürlüğü | 3120x1440 - çözünürlüğü ile daha fazla model buraya bakın |
| Ekran koruması | Goril bardağı |
| Ekran Türü | AMOLED |
| Çoklu dokunma (dokunma sayısı) | 10 |
| Çerçevesiz Tasarım | Evet - Çerçevesiz ekranlı diğer modelleri burada görebilirsiniz |
| Çerçeve boyutu | 2.8 mm |
| Ekran/Gövde Oranı | % 92 |
| Ekran parlaklığı | 750 cd/m² |
| Boyut (Diyagonal) | 6.83 inç |
Chipset
| CPU mimarisi | 2x Phoenix 4.61GHz + 6x Phoenix 3.63GHz |
| Üretici firma | Qualcomm |
| model | Snapdragon 8 Elite Gen 5 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çıkış Tarihi | 11/25/2025 |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 5 GHz |
| Bit derinliği | 64 bit |
| Teknik süreç | 3 nm |
| Bellek | 32 GB |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 840 |
| GPU frekansı | 0 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 10 W |
| Features | Snapdragon X85 |
| Upload Speed | 12500 Mb/sn |
Bellek
| RAM Kapasitesi | 12 GB - Diğer modellere bakın 12 gb ram Burada |
| Dahili Hafıza (ROM) | 512 GB |
| Hafıza kartı desteği | Yok |
Kamera
| Arka Kamera | |
| Arka kamera çözünürlüğü | 200 MP - 200 MP kamera ile daha fazla model buraya bakın |
| Matris modeli (sensör) | Sony LYT-901 - View Sony LYT-901 sensörü ile diğer modeller burada |
| Flaş türü | Çift LED |
| Ön Kamera (selfie) | |
| Ön kamera çözünürlüğü | 50 MP |
| Flaş | Değil |
Ağ Bağlantıları
| frekanslar | 2G (GSM): 850/900/1800/1900 MHz 3G (WCDMA): 800/850/1900 MHz 4G (FDD-LTE): B1 (2100) / B3 (1800) / B7 (2600) 5G |
| Mobile network generation | 5G |
| Sim Kart Yeterliliği | 1 yuva: nanoSIM, 2 yuva: nanoSIM |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
| Bluetooth | var |
| Yakın Alan İletişimi (NFC) | var - Diğer NFC özellikli modelleri burada görebilirsiniz |
Navigasyon
| Sistem desteği | GPS, A-GPS, GLONAS |
Batarya
| Akü kapasitesi | 7050 mah |
| Pil teknolojisi | Sabit |
| Hızlı Şarj | var |
| Bekleme süresi | 6-7 gün |
| Normal modda çalışma saatleri | 3-4 gün |
| Sürekli kullanım | 10-12 saat |
| Konuşma zamanı | 30 saat |
| Kablosuz Şarj | Evet |
Sensörü
| Olay göstergesi | Değil |
| Parmak izi tarayıcı | var |
| Yakınlık sensörü | var |
| Çevre ışığı sensörü | var |
| Jiroskop | var |
| İvme ölçer | var |
| Elektronik pusula | var |
| Barometre | Değil |
| Kızılötesi | var |
Ses
| Ses yongası | Birleşik |
| Hoparlörler | var |
| Mikrofon | var |
| Kulaklık Bağlantısı | Değil |
Tasarım
| Boyutlar | 163.2 x 77 x 8.7 mm |
| Ağırlık | 235 g |
| Muhafaza malzemesi | Metal çerçeve, cam gövde |
| Uluslar arası koruma kodu (IP68) | Evet - Daha fazla korunan model buraya bakın |
Desteklenen Diller
| Diller | Russisch, Oekraïens, Engels, Duits, Spaans, Hebreeuws, Litouws, Pools, Ests, Italiaans, Frans, etc. - Desteklenen dillerin tam listesine buradan bakın. |
Arayüzler / Konektörler
| USB Type-C | 1 |
Özellikleri
| ek bilgi | 144Hz ekran yenileme hızı , Ekran içi parmak izi tarayıcı , Dahili ön kamera , 10x optik zoom |