SJCAM M20 Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde SJCAM M20 0 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
SJCAM M20 Fiyatları
100'den fazla çevrimiçi mağazada her gün fiyatları, promosyonları ve kuponları kontrol ediyor ve en iyi fırsatları buluyoruz.
SJCAM M20 durduruldu
SJCAM M20 durduruldu
SJCAM M20'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
2511.90₺
$55.61
2885.46₺
$63.88
3435.63₺
$76.06
2914.82₺
$64.53
2828.09₺
$62.61
2493.84₺
$55.21
4807.89₺
$106.44
2909.85₺
$64.42
3189.00₺
$70.60
Genel bilgi
| model | M20 |
| Performans | antutu Benchmark ~ sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Boyut (Diyagonal) | 1.5 inç |
Chipset
| Üretici firma | Novatek |
| model | NTK96660 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çekirdek Sayısı | 0 |
| Sıklık | 0 GHz |
| Bit derinliği | bit |
| Teknik süreç | 0 nm |
| Bellek | 0 GB |
| GPU frekansı | 0 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 0 W |
| Upload Speed | 0 Mb/sn |
Bellek
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 128 GB'a kadar kartlar için destek |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
Batarya
| Akü kapasitesi | 900 mah |
Tasarım
| Boyutlar | 40.14x37.18x48 mm |
| Ağırlık | 50 g |
Arayüzler / Konektörler
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI | var |
Kamera
| sensor | Sony IMX206 ile daha fazla model buraya bakın |
| Video Çözünürlüğü | 4K @ 24 kare / saniye (enterpolasyon), 2K @ 30 kare / saniye, 1080P @ 60 kare / saniye, 720P @ 60 kare / saniye |
| Objektif Açısı | 166 ° |
ekipman
| Aksiyon Kamera Kutu İçeriği | 3 x Üç konumlu tutucu , 1 x USB kablosu , 1 x Klipsli braket , 1 x Su Geçirmez Kılıf , 1 x Koruyucu lens kapağı , 1 x Kamera , 2 x Kask Montajı , 1 x Tripod yuvası , 2 x Yapışkan Bant , 1 x J yuvası , 1 x Bisiklet Montajı , 1 x Kullanım Kılavuzu , 1 x Ekran temizleme bezi |