SJCAM SJ4000 WiFi Antutu Benchmark testi
AnTuTu testinde SJCAM SJ4000 WiFi 0 puan aldı. Aşağıda Antutu testine dayanan performansını diğer modellerle karşılaştırabilirsiniz.
SJCAM SJ4000 WiFi Fiyatları
100'den fazla çevrimiçi mağazada her gün fiyatları, promosyonları ve kuponları kontrol ediyor ve en iyi fırsatları buluyoruz.
SJCAM SJ4000 WiFi durduruldu
SJCAM SJ4000 WiFi durduruldu
SJCAM SJ4000 WiFi'ye alternatifler:
AnTuTu Benchmark
2549.90₺
$55.61
2929.11₺
$63.88
3487.60₺
$76.06
2958.91₺
$64.53
2870.88₺
$62.61
2531.56₺
$55.21
4880.63₺
$106.44
2953.87₺
$64.42
3237.24₺
$70.60
Genel bilgi
| model | SJ4000 WiFi |
| Performans | antutu Benchmark ~ sonucu . - Burada diğer modellere karşılaştırın |
Ekran
| Boyut (Diyagonal) | 2 inç |
Chipset
| Üretici firma | Novatek |
| model | NTK96660 - işlemci ile diğer modelleri görüntüle burada |
| Çekirdek Sayısı | 0 |
| Sıklık | 0 GHz |
| Bit derinliği | bit |
| Teknik süreç | 0 nm |
| Bellek | 0 GB |
| GPU frekansı | 0 MHz |
| Video işlemci çekirdeği sayısı | 0 |
| TDP | 0 W |
| Upload Speed | 0 Mb/sn |
Bellek
| Hafıza kartı desteği | MicroSD, 64 GB'a kadar kartlar için destek |
Kablosuz arayüzler
| kablosuz internet | var |
Batarya
| Akü kapasitesi | 900 mah |
Tasarım
| Boyutlar | 59.2x29.8x41 mm |
| Ağırlık | 58 g |
Arayüzler / Konektörler
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI | var |
Kamera
| sensor | Aptina AR0330 ile daha fazla model buraya bakın |
| Video Çözünürlüğü | 1080P @ 30fps, 720P @ 60fps, 480P @ 120fps |
| Objektif Açısı | 170 ° |
ekipman
| Aksiyon Kamera Kutu İçeriği | 1 x J yuvası , 2 x Yapışkan Bant , 3 x Üç konumlu tutucu , 1 x Klipsli braket , 1 x arka kapak , 1 x Kullanım Kılavuzu , 1 x Bisiklet Montajı , 1 x USB kablosu , 1 x Ekran temizleme bezi , 1 x Su Geçirmez Kılıf , 2 x Kemer , 2 x Kask Montajı , 1 x Tripod yuvası , 1 x Kamera |