Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 Antutu benchmark puanı
Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2'in AnTuTu Benchmark puanı nedir??
Özellikler
| model | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|---|
| Çıkış Tarihi | 12/15/2025 |
| CPU mimarisi | 4 x Cortex-A73 2.9GHz + 4 x Cortex-A53 1.9GHz |
| Çekirdek Sayısı | 8 |
| Sıklık | 2.9 GHz |
| Teknik süreç | 6 nm |
| Grafik işlem birimi (video yongası / GPU) | Adreno 610 |
| TDP | 10 |
| Bellek | 8 GB |
| Features | Snapdragon X11 |
| Upload Speed | 150 Mb/sn |