Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 Antutu Benchmark skóre
Jaké je skóre Antutu Benchmark pro Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2?
Specifikace a parametry
| Model | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
|---|---|
| Datum vydání | 12/15/2025 |
| Systém na čipu | 4 x Cortex-A73 2.9GHz + 4 x Cortex-A53 1.9GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Frekvence procesoru | 2.9 GHz |
| Výrobní technologie | 6 nm |
| Grafický procesor (GPU) | Adreno 610 |
| TDP | 10 |
| Paměť | 8 GB |
| Features | Snapdragon X11 |
| Upload Speed | 150 Mbps |