Test Dodocool DA108 Antutu Benchmark
V testu AnTuTu získal Dodocool DA108 skóre 0 bodů. Níže můžete porovnat jeho výkon s ostatními modely na základě testu Antutu.
Porovnání cen pro Dodocool DA108?
Každý den kontrolujeme ceny, propagační akce a kupóny ve více než 100 internetových obchodech a hledáme ty nejlepší nabídky.
Dodocool DA108 byl zrušen
Dodocool DA108 byl zrušen
Alternativy k Dodocool DA108:
AnTuTu Benchmark
1164.01Kč
$55.61
1337.11Kč
$63.88
1592.06Kč
$76.06
1350.72Kč
$64.53
1310.53Kč
$62.61
1155.63Kč
$55.21
1457.68Kč
$69.64
2227.96Kč
$106.44
1348.41Kč
$64.42
1477.77Kč
$70.60
obecná informace
| Model | DA108 |
| Skóre Antutu | Výsledek Antutu Benchmark ~ . - Porovnejte s ostatními modely zde |
Sluchátka
| Impedance | 16 Ω |
| Frekvenční rozsah | 20-40000 Hz |
| Citlivost | 100 db |
| Délka přívodního kabelu | 1.2 m |
| Typ sluchátek | Dynamický |
| Konstrukce | Zavřeno |
| Provedení | V uchu |
| Sluchátka | Ano |