Dodocool DA108 porovnávací test antutu
V teste AnTuTu získal Dodocool DA108 skóre 0 bodov. Nižšie môžete porovnať jeho výkon s ostatnými modelmi na základe testu Antutu.
Dodocool DA108 :
Denne kontrolujeme viac ako 100 obchodov, aby sme našli tie najlepšie ceny.
Dodocool DA108 bol prerušený.
Dodocool DA108 bol prerušený.
Alternatívy k Dodocool DA108 :
Benchmark AnTuTu
47.76€
$55.61
54.87€
$63.88
65.33€
$76.06
55.42€
$64.53
53.77€
$62.61
47.42€
$55.21
59.81€
$69.64
55.33€
$64.42
60.64€
$70.60
Charakteristika
| Meno modela | DA108 |
| Výkon | otestovať porovnanie anti- test ~ . - Porovnajte s ostatnými modelmi tu |
Slúchadlá
| Impedancia | 16 Ω |
| Frekvenčný rozsah | 20-40000 Hz |
| Citlivosť | 100 dB |
| Dosah | 1.2 m |
| Typ slúchadiel | Dynamický |
| Konštrukcia | Zatvorené |
| Určenie slúchadiel | Slúchadlá do uší |
| Náhlavná súprava | Áno |